۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
کشف راز یک قتل بعد از ۱۵ ماه

به علت آن که محل وقوع قتل در کوه دل افروز بود، احتمال اینکه مقتول از کوه پرت شده است متصور و اصل موضوع بزه نیز مورد تردید قرار داشت.

رئیس دادگاه عمومی بخش دیشموک گفت: قاتلان مرد دیشموکی دستگیر شده اند و راز این قتل پس از ۱۵ ماه کشف شد.

  به گزارش شفاآنلاین : رئیس دادگاه عمومی بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه، با اعلام این خبر اظهار داشت: در فروردین ماه سال گذشته این قتل در این بخش به وقوع پیوست.

سید مصطفی حائری ابراز داشت: به علت آن که محل وقوع قتل در کوه دل افروز بود، احتمال اینکه مقتول از کوه پرت شده است متصور و اصل موضوع بزه نیز مورد تردید قرار داشت.

رئیس دادگاه عمومی بخش دیشموک تاکید کرد: از آنجا که برای کشف حقیقت و به علت جو ایلی و عشیره ای و طایفه گرایی در منطقه، وظیفه دستگاه قضایی کشف حقیقت و صدور حکم مقتضی بود، تحقیقات رارها نکرده و موضوع را ادامه دادیم.

حائری عنوان کرد: انجام تحقیقات منجر به کشف حقیقت شد و اقدام به صدور دستور بازداشت یک نفر از مظنونین به قتل، نمودیم.

وی ضمن اظهار تأسف از عدم تمکین برخی افراد به قانون، ابراز داشت: عده ای با توجه به سوء ظنی که نسبت به برخی افراد داشتند در دی ماه سال گذشته اقدام به انجام انتقام شخصی نموده و در همین جهت یک فقره قتل را انجام دادند، افزود: قاتل دوم شناسایی و بازداشت شد.

حائری بیان کرد: خانواده این فرد به علت عدم تمکین به قانون موجب شدند که قتل دیگری رخ دهد.

رئیس دادگاه عمومی بخش دیشموک در پایان گفت: هم اکنون ‌سه نفر به خاطر موضوع قتل اول در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات قضایی ادامه دارد.

کد خبر 145679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =