ربیعی: فضا برای صعود تیم ملی به مرحله حذفی جام‌جهانی فراهم نشده/ شروع جام جهانی پایان لیگ ایران نیست

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اگر می خواهیم اتفاق خوبی در جام جهانی داشته باشیم باید همه چیز مهیا شود وگرنه تیم خوبی نداریم.

محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در ارتباط با برنامه فوتبال برتر اظهار داشت: نباید در لیگ برتر خیلی انتظار داشته باشیم تا حالت تولیدی داشته باشد زیرا لیگ برتر حرفه ای است و در لیگ دسته های پایین تر بازیکنان بهتری تولید می شوند. ما در لیگ دفاع وسط چپ پا را نداریم و نقش دروازه بان و دفاع ها خیلی مهم است.

وی افزود: امیدوارم نهادهای نظارت خود را روی داوران و مربیان بیشتر کنند. هر تیمی که نمی تواند داور ویدیویی را بیارود در لیگ برتر شرکت نکند. هر تیمی دو بازیکن کمتر بخرد تا بتواند داور ویدیویی داشته باشد.
سرمربی مس رفسنجان گفت: داوران اگر ۵ نفر بودند اشتباه کمتر می شود و داوران را کم کردند و اشتباهات زیاد شده است. وظیفه ما این است تا در عدالت تمام بازی را برگزار کنیم تا جایی که شک و شبهه ای برای مربی و هوادار نباشد. فردی که مسئول برگزاری است با تصمیم صحیح شک و شبهه را از بین ببرد.
وی درباره نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: اولین درخواستی که از باشگاه داشتم این بود که با سه بازیکن تمدید کنیم اما مشکل داریم یک تعدادی تیم ها از لحاظ سطح بودجه متفاوت هستند و رقابت را سخت می کنند. تیم رفسنجان شرایط جذب بازیکن با کلان شهرها را ندارد. سال گذشته ۷۵ درصد از قرارداد بازیکنان را بلندمدت بستیم اما امسال باید در جذب بازیکنان دقت کنیم و اگر می خواهیم ثبات در جمع ۶ تیم برتر داشته باشیم کار سخت تری داریم.  
ربیعی درباره تیم ملی گفت: اگر می خواهیم اتفاق خوبی در جام جهانی داشته باشیم باید همه مهیا شود وگرنه تیم خوبی نداریم. چون در دوره های متوالی در جام جهانی بودیم و دوست دارم یک پله باید صعود کنیم؛ اما باید تلاش درست صورت بگیرد و توانایی بازیکنان خوب است اما فضا فراهم نشده. شروع جام جهانی پایان لیگ ایران نیست.  
کد خبر 145512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =