عجیب ترین ماشینی که در تهران با آن دزدی کردند! + عکس متهم

حوادث رکنا: رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق کیف قاپی که با خودروی نمایندگی یک شرکت سرقت کرده بود، خبر داد .

به گزارش رکنا،  سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" در تشریح خبر گفت : دوازدهم تیرماه سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت کیف به شیوه قاپیدن از خانمی جوان توسط کلانتری 136 فرجام به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل که برابر تحقیقات صورت گرفته مشخص شد نهم تیرماه حین عبور شاکیه از خیابان فرجام یک دستگاه خودروی تیبا سفید رنگ کنار وی ایستاده و راننده آن کیف دستی وی را که حاوی مقادیری طلا و وجه نقد و گوشی تلفن همراه به ارزش تقریبی سی میلیون تومان بوده را قاپیده و متواری شده است.

وی افزود:با توجه به اینکه محل سرقت دارای دوربین های مداربسته بوده، کارآگاهان به محل وقوع جرم مراجعه و ضمن تحقیق از شهود و کسبه محل ، تصاویر ضبط شده دوربین های مداربسته را مورد بازبینی قرار دادند که مشخص شد خودروی مورد استفاده سارق دارای پلاک حمل موقت از کارخانه تا نمایندگی بوده لیکن پس از بررسی تخصصی و کارشناسی شماره پلاک موقت حمل خودرو بدست می آید .

سرهنگ نثاری افزود: با توجه به نوع خودرو کارآگاهان سریعاً نسبت به استعلام از حراست شرکت سازنده خودرو اقدام و مشخص می گردد خودروی فوق آن روز جهت حمل از کارخانه تا نمایندگی تحویل احدی از رانندگان قراردادی بنام نادر 32 ساله شده است .

وی با اشاره به اینکه با استعلامات صورت گرفته مشخص شد متهم دارای سوابق کیفری و حتی تحت تعقیب اداره هشتم پلیس آگاهی می باشد، افزود:کارآگاهان در اقدام بعدی نشانی محل سکونت نادر را شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی، و پس از تحقیقات نامحسوس میدانی و با رعایت اصل غافلگیری دستگیر می گردد .

سرهنگ نثاری در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از انتقال به پایگاه چهارم به سرقت از شاکیه اعتراف کرد، گفت : متهم علت سرقت را انگیزه های مالی بیان داشت و بررسی های پلیسی نیز نشان داد که تنها همین یک فقره سرقت با شیوه و شگرد مشابه توسط این متهم صورت گرفته است و پس از تکمیل تحقیقات با صدور قرار وثیقه به اتهام کیف قاپی از سوی دادیار محترم شعبه سوم دادسرای ناحیه 15 تهران روانه زندان تهران بزرگ شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کد خبر 14548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =