ترسو بودن یحیی آسان ترین قهرمانی را از پرسپولیس گرفت/ رفتن یک نفر بزرگ ترین اشتباه باشگاه بود!

دروازه‌بان سابق سرخپوشان گفت ترسو بودن سرمربی پرسپولیس باعث شد این تیم در حالی که می‌توانست آسان‌ترین قهرمانی‌اش را امسال به دست آورد، به نایب قهرمانی بسنده کند.

بهروز سلطانی درباره نامشخص بودن رأی انضباطی بازی پرسپولیس - تراکتور اظهار داشت: من فکر می‌کنم سه امتیاز بازی با تراکتور را بدهند. در واقع قانون این را می‌گوید. آن مسائل را تماشاگران تراکتور ایجاد کردند و بازی را به هم زدند. با این اوصاف طبیعی است که امتیاز را به پرسپولیس بدهند. اگر تصمیمی غیر از این بگیرند، مشکلات زیادی گریبان فوتبال را در آینده‌ای نزدیک خواهد گرفت و فردا برای یک تیم دیگر همین مسئله را ایجاد می‌کنند.

وی در مورد اینکه به نظر پرسپولیس به مقام نایب قهرمانی لیگ بسنده کرده است، تصریح کرد: حقیقت امر، ترسو بودن کادر فنی و مدیریت ضعیف این وضعیت را رقم زد. زمانی که باید حمله می‌کردند، نکردند، ارنج تیم مشکل داشت و همین مسائل باعث شد پرسپولیس نتیجه نگیرد. ما به تیم‌هایی امتیاز دادیم که خنده‌دار است. گلر هم گل‌های بدی خورد.

سلطانی از دست دادن رادوشوویچ را اشتباه بزرگی دانست و گفت: از زمانی که رادو را رد کردند و رفت، شرایط این‌طوری شد. اصلاً زمانی هم که رادو بود، یک بازی به او می‌دادند و بعد شش بازی بیرون می‌نشست، در حالی که گلر خوبی بود. اگر رادو را بیشتر بازی می‌دادند لک هم حواسش جمع می‌شد. رادو عالی بود، اما وقتی که رفت لک خیالش راحت شد و می‌دید که نیمکت خالی است و هرطور که بازی کند، باز او درون دروازه قرار می‌گیرد. من نمی‌دانم مربی گلرها چطور کار کرده است، اما به نظر من کارهای لازم را انجام ندادند، کوتاهی کردند و تیم از این محل لطمه خورد. اگر رادو یا یک گلر خوب داشتیم مطمئنم موفق می‌شدیم و نتیجه‌ای عالی می‌گرفتیم.

کد خبر 145317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =