تاکید مقام معظم رهبری بر توجه به مسئله محوری در تدوین برنامه توسعه هفتم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان به اهمیت نگارش و تدوین برنامه های توسعه اشاره و عنوان کردند باید از کلی گویی پرهیز شده و به مسئله محوری بپردازیم.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص محور دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر انقلاب، گفت: ایشان گام برداشتن برای حل و فصل مسائل اصلی کشور را امری ضروری برای عبور از مشکلات کنونی کشور دانستند و بر پرهیز از بررسی مسائل فرعی تاکید کردند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب پایبندی کامل به قانون اساسی را از دیگر موضوعات مهم عنوان کردند، اظهار کرد: در واقع ایشان خطاب به نمایندگان تاکید کردند قانون باید محور امور باشد و این مهم یکی از شاخصه های اصلی انقلابی گری است.

وی با بیان اینکه اصلاح ساختار بودجه از دیگر نکاتی بود که ایشان به ان اشاره کردند، ادامه داد: رهبر انقلاب عنوان کردند ترکیب بودجه تغییر نکرده و نیازمند اصلاح است؛ همچنین باید توجه شود به هزینه ها بدون توجه به درآمدها اضافه نشود زیرا موجب بروز مشکلات اقتصادی خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در این میان رهبر انقلاب به اهمیت نگارش و تدوین برنامه های توسعه اشاره و عنوان کردند باید از کلی گویی پرهیز شده و به مسئله محوری بپردازیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین ایشان تاکید داشتند برای مدیریت کشور نیازمند همکاری صمیمانه میان قوه مقننه با سایر قوا و دستگاه ها هستیم./

پایان پیام

کد خبر 144916

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =