نوسان قیمت دلار در کانال ۳۰ هزار تومانی | جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌ بانکی ؛ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۶۴۲ تومان اعلام شد. همچنین قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۳۰ هزار و ۳۷۰ تومان رسید.

به گزارش همشهری ‌آنلاین، امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۶۴۲ تومان اعلام شد. اما قیمت دلار در بازار آزاد امروز باز هم در کانال ۳۰ هزار تومانی تا ساعت تنظیم این خبر به ۳۰ هزار و ۳۷۰ تومان رسید.  

کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر ۳۰ هزار ۳۰۰ تا  ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. قیمت دلار چند روزی است که در کانال ۳۰ هزار تومان نوسان دارد. دیروز قیمت دلار از میانه این کانال گذشت  اما تا آخر نیمه دوم معاملات مجددا کاهش یافت.  امروز هم قیمت دلار در همن کانال نوسان داشت اما قیمت آن نتوانست از نیمه کانال بگذرد.

 قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و  ۳۸۷ تومان و ۲۵ هزار و ۶۴۲ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز کاری گذشته ۴۵ تومان کاهش یافت.

 همچنین قیمت خرید یورو ۲۷ هزار و ۹۷۴ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۲۵۵ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز کاری گذشته ۷۸ تومان کاهش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۵۱۵ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۱۰۴ تومان اعلام شد.

کد خبر 144527

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =