انتقاد شدید یک راننده اتوبوس از شرایط نامناسب استراحتگاه اصفهان

با وجود این مشکلات در خواب و استراحت رانندگان اتوبوس، آنان چطور می توانند بدون خستگی در جاده ها تردد کنند؟

تین نیوز

یک راننده اتوبوس با انتقاد از شرایط استراحتگاه رانندگانی که مجبور به توقف در پایانه اصفهان هستند، خواستار رسیدگی به وضعیت این استراحتگاه شد.

به گزارش تین نیوز، این راننده اتوبوس در شبکه های اجتماعی نوشت: استراحتگاه رانندگان در شهری مثل اصفهان بیشتر به درد افراد بی خانمان می خورد تا رانندگان اتوبوس.

وی افزود: از هشت اتاق موجود در این استراحتگاه 6 اتاق دربستی بوده و فقط 2 اتاق برای استراحت رانندگانی که مجبورند برای انجام سرویس، شب را در اصفهان بمانند، باقی مانده است که آن 2 اتاق هم از نظر بهداشتی وضعیت مناسبی ندارد.

این راننده تاکید کرد: مایع دست شویی در سرویس بهداشتی خوابگاه رانندگان نیست،  ملافه ها تمیز نیست و علاوه بر آن، در تابستان خنک کننده و در زمستان وسیله گرمایشی در این استراحتگاه وجود ندارد.

این راننده اتوبوس عنوان کرد: به دلیل نامناسب بودن شرایط استراحتگاه، بیشتر رانندگان در چمن های محوطه و یا جعبه اتوبوس استراحت می کنند.  

وی ادامه داد: آیا 2 اتاق با 10 تخت می تواند رانندگان شب و غیر بومی را که حدود 30 نفر هستند، پذیرش کند؟

او با بیان این که در شان رانندگان اتوبوس نیست با این شرایط استراحت کنند، گفت: با وجود این مشکلات در خواب و استراحت رانندگان اتوبوس، آنان چطور می توانند بدون خستگی در جاده ها تردد کنند؟

این راننده اتوبوس خاطرنشان کرد:  ترمینال و اتوبوس بدون راننده به چه دردی می خورد، راننده خسته و نخوابیده چطورمی تواند ۹ساعت رانندگی کند و به سلامت برسد؟

کد خبر 143949

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =