نرخ ارز، دلار، طلا و یورو ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

قیمت دلار در پایان نیمه اول معاملات امروز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ کاهش پیدا کرد و به ۲۶ هزار و ۸۷۰ تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه امامی، اما با افزایشی ۲۵۰ هزار تومانی تا ۱۲ میلیون و ۵۵۰ هزار بالا رفت

فرارو- قیمت دلار آمریکا امروز یکشنبه ۱۴ فروردین نسبت به هفته گذشته ۱۸۰ تومان کاهش پیدا کرد و از رقم ۲۷ هزار و ۵۰ تومان به ۲۶ هزار و ۸۷۰ تومان رسید. قیمت هر اسکناس یورو هم تا ظهر امروز ۲۹ هزار و ۶۸۵ تومان بود و هر گرم طلای ۱۸ عیار با نرخ یک میلیون و ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد که حداقل هشت هزار تومان کمتر از قیمت معاملات صبح بود.

به گزارش فرارو، قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ تغییر چندانی نداشته و همچنان باید برای آن ۱۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان پرداخت کرد. هر قطعه سکه طرح قدیم هم در پایان نیمه اول معاملات امروز ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد. قیمت سکه گرمی ۲۰ هزار تومان نسبت به هفته گذشته کاهش پیدا کرد و روی دو میلیون و ۵۳۰ هزار تومان ایستاد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار تا ظهر امروز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱، با حداقل هشت هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز پنجشنبه به یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار چهارشنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار پنجشنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز
یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان یک میلیون و ۲۵۸ هزار تومان یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

قیمت ارز امروز یکشنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱

قیمت دلار آمریکا امروز یکشنبه ۱۴ فروردین ماه نسبت به آخرین نرخ روز پنجشنبه کاهش پیدا کرد و پس از عقب‌نشینی ۱۸۰ تومانی، در بازار آزاد به ۲۶ هزار و ۸۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم در پایان نیمه اول معاملات روی جایگاه ۲۹ هزار و ۶۸۵ تومان ایستاد. با این حال قیمت دلار نسبت به ماه گذشته حدود هزار تومان افزایش پیدا کرده و قیمت هر اسکناس یورو نیز در مقایسه با یک ماه پیش همین مقدار افزایش را تجربه می‌کند.

قیمت انواع ارز در پایان نیمه اول معاملات

ارز قیمت چهارشنبه قیمت پنجشنبه قیمت امروز
دلار ۲۷ هزار تومان ۲۷ هزار و ۵۰ تومان ۲۶ هزار و ۸۷۰ تومان
یورو ۳۰ هزار و ۱۲۰ تومان ۳۰ هزار و ۶۰ تومان ۲۹ هزار و ۶۸۵ تومان

کد خبر 142231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =