واکنش سرمربی آرژانتین به خداحافظی احتمالی مسی

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین به خداحافظی احتمالی لیونل مسی از بازی‌های ملی پس از جام جهانی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، لیونل مسی پس از برد آرژانتین مقابل ونزوئلا در خصوص آینده خود در تیم ملی صحبت کرد و مدعی شد که پس از جام جهانی به بازنشستگی فکر خواهد کرد.

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین در خصوص خداحافظی احتمال مسی از تیم ملی اظهارات جالبی را به ثبت رساند.

او گفت: پس از بازی در جام جهانی، هر کسی تصمیمات خاصی خواهد گرفت. من در ذهن بازیکنان نیستم که بدانم چه تصمیمی در سر دارند. در هر صورت، ما باید لذت ببریم که مسی را داریم. ما نباید به آینده فکر کنیم، باید از حال لذت ببریم.

سرمربی تیم ملی آرژانتین گفت: این قانون زندگی است. بی فایده است که به آن فکر کنیم که پس از جام جهانی چه اتفاقی برای مسی رخ خواهد داد.

دی ماریا نیز یکی از دیگر از بازیکنان تیم ملی آرژانتین بود که به طور رسمی اعلام کرد که پس از جام جهانی از بازی‌های ملی خداحافظی خواهد کرد.

اسکالونی در خصوص او نیز گفت: من پست او در فضای مجازی را ندیدم ولی متوجه هستم که تیم بخواهد تصمیماتی پس از جام جهانی اتخاد کند. با او چند وقت پیش صحبت کردم. در آن موقع تصمیم گرفتیم که او ما را ترک نکند ولی بحث سن است. نمی‌دانم چه تصمیمی در سر دارد ولی اگر سال آخرش باشد، چه اتفاقی بهتر از این که به جام جهانی رسیدیم. او تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی انجام داده است. هم گل می‌زند، هم پاس گل می‌دهد و کل ورزشگاه را به شور و شوق می‌رساند.

انتهای پیام/

کد خبر 141955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =