پائولو بنتو: برد دو هیچ برابر ایران، عادلانه بود

سرمربی کره‌جنوبی می‌گوید حمایت هواداران کره‌ای جو خوبی را در ورزشگاه ایجاد کرده بود.

به گزارش "ورزش سه"، پائولو بنتو سرمربی کره‌جنوبی در مورد دیدار مقابل ایران گفت: همانطور که انتظار داشتیم، بازی سختی بود. ایران تیم خوب و حریف قدرتمندی است. ساخت موقعیت در نیمه اول سخت بود چون حریف فشار خیلی خوبی آورد. با این حال در نیمه دوم عملکرد بهتر شد و فکر می‌کنم نتیجه عادلانه‌ای گرفتیم.

او در مورد آماده سازی تیمش توضیح داد: تمام استراتژی موردنیاز را تهیه کردیم و آنالیز تیم ایران در اختیار اعضای تیم قرار گرفت اما مهمترین چیز تمرکز روی ریکاوری بازیکنان بود چرا که بازیکنانی داشتیم که خیلی دیر به تیم اضافه شدند و تا آخرین روزها در تیم باشگاهی بازی کردند. سون هیونگ مین (تاتنهام)، کیم مین جائه (فنرباغچه) و اوی جو هوانگ (بوردو) بازیکنانی بودند که دیر به تیم اضافه شدند و سازماندهی تیم و قدرت ذهنی بسیار مهم بود.

وی در مورد فرم تهاجمی تیمش اظهار داشت: گلی که در پایان نیمه زدیم اهمیت زیادی داشت اما ما اشتباهات زیادی را مرتکب شدیم و در نیمه دوم این وضعیت را بهتر کردیم. تلاش ما این بود که سرعت را به بازی و توپ برسانیم و با برهم زدن تعادل حریف، موقعیت گلزنی ایجاد کنیم.

بنتو در مورد گل سون هیونگ مین عنوان کرد: گل اول بسیار اهمیت دارد اما مهمترین چیز نحوه بازی ما در نیمه دوم بود. جایی که مالکیت توپ را با نمایش هجومی ترکیب کردیم و با مهار ضد حمله حریف، توپ را در اختیار گرفتیم. در نیمه اول به نظر می‌رسید در گردش توپ مشکل داریم اما در نیمه دوم این مشکل برطرف شد.

سرمربی کره جنوبی با اشاره به نقش سون هیونگ مین گفت: او فرم خوبی دارد و با تجربه حضور در اروپا، به تیم ما کمک می‌کند. او در تیم انگیزه ایجاد می‌کند و شادی به ارمغان می‌آورد و مورد حمایت همه بازیکنان است. نقش او در تیم بودن ما مهم است.

او درباره حضور هواداران اظهار داشت: شلوغی ورزشگاه و حضور هواداران همیشه روی بازی تاثیر می‌گذارد. از حمایت هواداران متشکرم و مهمترین چیز در تیم ملی، ارتباط با هواداران است. مهم است که هواداران را تا حد امکان خوشحال کنیم و دوست دارم که هواداران با تشویق خود به بازیکنان کمک کنند.

کد خبر 141762

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =