نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

قیمت دلار در نیمه اول معاملات امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ با ۱۵۰ تومان کاهش نسبت به روز سه شنبه به ۲۶ هزار و ۴۵۰ تومان رسید و هر قطعه سکه امامی با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به سه شنبه ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید

فرارو- قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در نیمه اول معاملات امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ با ۱۵۰ تومان کاهش نسبت به سه شنبه ۲۶ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت هر اسکناس یورو در نیمه اول معاملات امروز با ۱۴۵ تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ سه شنبه به ۲۹ هزار و ۳۵ تومان رسید. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم در نیمه اول معاملات امروز یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان بود.

به گزارش فرارو، قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود. هر قطعه سکه طرح قدیم هم در نیمه اول معاملات امروز ۱۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه گرمی نسبت به روز سه شنبه تغییری نداشت و در نیمه اول معاملات امروز دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول معاملات امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه با ۱۱ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه به یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار  دوشنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار  سه شنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار  امروز
یک میلیون و 229 هزار تومان یک میلیون و 231 هزار تومان یک میلیون و 220 هزار تومان

قیمت سکه

قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه در نیمه اول معاملات به ۱۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید. هر قطعه سکه امامی هم در نیمه اول معاملات امروز ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد. هر سکه گرمی دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت سکه در شروع معاملات

انواع سکه  قیمت دوشنبه قیمت سه شنبه قیمت امروز
سکه امامی 12 میلیون و 500 هزار تومان 12 میلیون و 450 هزار تومان 12 میلیون و 400 هزار  تومان
طرح قدیم 12 میلیون و 150 هزار تومان 12 میلیون و 100 هزار تومان 12 میلیون و 50  هزار تومان
سکه گرمی دو میلیون و 550  هزار تومان دو میلیون و 550 هزار تومان دو میلیون و 550  هزار تومان

قیمت ارز امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰

قیمت دلار آمریکا امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه ۱۵۰ تومان کاهش یافت و در بازار آزاد ۲۶ هزار و ۴۵۰ تومان معامله شد. قیمت یورو هم در نیمه اول معاملات امروز با ۱۴۵ تومان کاهش نسبت به روز سه شنبه به ۲۹ هزار و ۳۵ تومان رسید. قیمت دلار نسبت به ماه گذشته ۴۰۰ تومان کاهش یافته و قیمت هر اسکناس یورو در مقایسه با یک ماه پیش یک هزار و ۴۸۵ تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.

قیمت ارز در شروع معاملات

ارز قیمت دوشنبه قیمت سه شنبه قیمت امروز
دلار 26 هزار و 310 تومان 26 هزار و 600 تومان 26 هزار و 450 تومان
یورو 28 هزار و 900 تومان 29 هزار و 180 تومان 29 هزار و 35 تومان
کد خبر 141453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =