شکایت دوباره عراق به AFC/خشم عراقی‌ها قبل از بازی با ایران برانگیخته شد

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از شکایت این سازمان علیه ناظر بازی با ایران به خبرگزاری فارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز از ساعت 18 به وقت تهران در دور هفتم مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر در ورزشگاه آزادی به مصاف عراق می رود.

بحران کرونا برای تیم ملی عراق پیش از این بازی به معضل بزرگی تبدیل شده و در جدیدترین تست ها 4 عضو این تیم به کرونا مبتلا شدند تا تعداد کرونایی های تیم به عدد 8 برسد.

در همین رابطه خبرنگار فارس به سراغ محمد عماد سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق رفت تا از آخرین اخبار در این زمینه آگاه شود.

مسئول فدراسیون فوتبال عراق در این زمینه، گفت: متاسفانه 4 تست جدید میان اعضای تیم ملی مثبت شد و تعداد کرونایی های ما برای این بازی به عدد 8 رسید. ما از رفتار ناظر AFC در تهران در بدو ورودمان رضایت نداریم.

وی ادامه داد: وقتی وارد تهران شدیم، نتایج تست ها را دیر به ما دادند. اما بعد از آن وقتی ما در آزمایشگاه های بیرون در تهران تست دادیم جواب متفاوتی گرفتیم و 3 عضو و 6 تست مثبت ما جواب تستشان منفی شد اما ناظر AFC این تست ها را معتبر نداست و درخواست ما را رد کرد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق عنوان کرد: ما در تست های آخر متعجب شدیم. وقتی با مسئول پزشکی تماس گرفتیم، به ما اعلام کردند تنها یک بازیکن و یک کادر مدیریتی تستش مثبت است اما بعد از چند ساعت به ما اعلام کردند 4 تست شما مثبت شده است. به همین خاطر علیه ناظر AFC به کنفدراسیون آسیا شکایت کردیم.

انتهای پیام/

کد خبر 138801

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =