۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
خانواده مسی را بشناسید/عکس

اعضای خانواده لیونل مسی خیلی در رسانه ها نیستند.

خانواده لیونل مسی برخلاف اعضای خانواده رونالدو حاشیه کمتری دارند و کمتر در رسانه ها دیده می شوند.

در ادامه به فعالیت دو برادر، یک خواهر و پدرومادر مسی می پردازیم:

خانواده مسی را بشناسید/عکس

ماتیاس مسی

برادر بزرگ مسی در آگوست 2018 به دلیل نگهداری غیرقانونی اسلحه به دو سال و نیم زندان محکوم شد. ماتیاس که در آن زمان ۳۹ سال داشت به زندان نرفت و به انجام خدمات اجتماعی محکوم شد. 

 اسلحه او اواخر سال 2017 در داخل قایق آغشته به خون  ماتیاس در رودخانه پارانا پیدا شد.

 افسران پلیس در سال 2015 نیز یک اسلحه گرم در ماشین او پیدا کردند و ماتیاس سال 2008 نیز به اتهام داشتن یک اسلحه گرم در کمربندش دستگیر شد.

خانواده مسی را بشناسید/عکس

رودریگو

رودریگو ۴۱ ساله آژانس تجاری موفق ورزشی دارد که او را یک میلیونر کرده است. آندریاس کریستنسن، مدافع میانی چلسی اخیراً با رودریگو همکاری کرد و این گمانه زنی ها را تقویت کرد که مدافع دانمارکی ممکن است راهی بارسلونا شود. ایلکای گوندوگان، هافبک منچسترسیتی نیز در آژانس Kin خود در حال ثبت نام است.

خانواده مسی را بشناسید/عکس
ماریا مسی

ماریای  28 ساله مجموعه جدیدی از لباس های زنانه در آرژانتین راه اندازی کرده است که به زودی در فروشگاه های روساریو  به فروش می رسد.

در سال 2019 او در تولید اولین خط لباس خیابانی برادرش شرکت کرد و با ویرجینیا هیلفیگر، خواهر طراح معروف تامی هیلفیگر کار کرده است.

خانواده مسی را بشناسید/عکس


سلیا ماریا کوچیتینی - مادر

مادر مسی  کارگر سابق یک کارگاه تولید آهنربا است که در سال 2017 زمانی که پسرش با آنتونلا ازدواج کرد، تیتر خبرها شد. او سنت آرژانتین را با پوشیدن لباس سفید در عروسی، درست مانند عروس، شکست. در آرژانتین گزارش شد که این دو خانواده مجبور شدند طبقات جداگانه ای را در مجموعه هتل مجلل در روساریو رزرو کنند، زیرا آنها با هم صحبت نمی کنند. در آرژانتین، پوشیدن لباس سفید در عروسی برای هر کس دیگری غیر از عروس بسیار توهین آمیز تلقی می شود.

خانواده مسی را بشناسید/عکس


خورخه مسی - پدر

خورخه، ۶۴ ساله قبلا در یک کارخانه فلز کار می‌کرد.

خانواده مسی را بشناسید/عکس

کد خبر 138369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =