مسئولیت‌پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم

 نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز باید نظارت لحظه‌ای بر روند خدمات رسانی به مردم داشته باشد،گفت: باید مسئولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم، ضرورت دارد که از ارتباطات شخصی خود نیز برای تقویت زیرساخت‌های استان استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در جلسه ویژه بررسی مشکلات بهداشت و درمان استان که روز شنبه ۲۵ دی ماه پس از جلسه ستاد ملی کرونا در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، گفت: باید نیازها، کمبودها، ظرفیت‌ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان با دقت و حساسیت احصا شود.

وی ادامه داد: ضرورت دارد که آنالیز دقیقی از شرایط بیمارستان‌های دولتی و خصوصی استان داشته باشیم و راهکارهای ارتقا رضایتمندی مردم با شرایط موجود را مورد بررسی قرار دهیم.

عبداللهی گفت: از سوی دیگر بر اساس نیازسنجی تخصصی باید بارگذاری جمعیت در نقاط مختلف استان را مد نظر قرار دهیم و برای این منظور امکانات لازم همچون بیمارستان و درمانگاه و... را پیش بینی کنیم.

وی افزود: خیرین، سرمایه گذاران، تجار، اصناف و... را می توانیم به سمت و سوی تقویت زیرساخت های استان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان هدایت کنیم و در خصوص اجرای مسئولیت های اجتماعی آنها راهکار ارائه دهیم.

استاندار البرز گفت: اکنون باید به دنبال امکانات موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی را برای ارائه خدمات به مردم با حداکثر توان بسیج کنیم و از سوی دیگر نیز در بخش‌های کلان همچون ساخت بیمارستان و تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه کاره با مسئولان ملی وارد گفتگو شویم.

وی افزود: باید مطالبات مردم و کادر بهداشت و درمان را تا جای ممکن محقق کنیم و شرایط پایدار و مطلوبی را برای ارائه خدمت فراهم کنیم.

عبداللهی گفت: ضرورت دارد ظرف دو هفته آینده مجمع خیرین سلامت و بیمارستان ساز البرز راه اندازی و پویا شود.

وی افزود: باید مسئولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم، ضرورت دارد که از ارتباطات شخصی خود نیز برای تقویت زیرساخت‌های استان استفاده کنیم.

انتهای پیام

کد خبر 138054

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =