کشیدن اتوبوس دوطبقه با موی سر توسط یک دختر جوان+فیلم

زن هندوستانی با جابجاکردن اتوبوس دوطبقه ۱۲ هزار کیلویی با موهایش رکورد جدیدی را ثبت کرد.

به گزارش برنا؛ بعضی افراد به ثبت عجیب‌ترین رکوردهای جهان معروف هستند؛ از ماندن طولانی مدت در زیر آب گرفته تا بالارفتن از پله‌ها در حالی که تعادل چیزی را روی سر خود حفظ کرده اند. اما به تازگی یک زن جوان هندوستانی رکوردی عجیب با موهایش به جا گذاشته است.

بنا به گزارش unewstv، «آشا رانی» پس از آنکه موفق شد یک اتوبوس دو طبقه را با موهایش برای مسافتی کوتاه جابجا کند این رکورد را به نام خود ثبت کرد. در ویدئوی باورنکردنی‌ که در فضای مجازی منتشر شده خانم رانی در حالی که این غول ۱۲ هزار کیلوگرمی را با موهایش می‌کشد به تصویر می‌کشد. در این ویدئو در حالی که اتوبوس با طنابی به موی این زن بسته شد او با قدرتی عجیب این غول آهنی را به حرکت درآورده و جابجا می‌کند.

رکوردهای گینس با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «سنگین‌ترین وسیله نقلیه‌ای (۱۲ هزار کیلوگرم) که توسط موهای یک زن با نام آشا رانی کشیده شده است.»

این ویدئو پس از انتشار در این شبکه اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۷۰ هزار لایک دریافت کرده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و برخی از کاربران به این زن هندوستانی لقب «ملکه آهنین» دادند.

گفتنی است؛ خانم رانی این رکورد جهانی را در مسابقات شو «Lo Show dei Record» در میلان ایتالیا ثبت کرد.

کد خبر 137711

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =