پست‌های من درآوردی شهرداری باید در گینس ثبت شود

رکنا: عضو شورای شهر تهران در تذکری گفت: نگرانی و گلایه من این است که این پست‌های من در آوردی خلق الساعه از کجا می آید و در شهرداری عنوان می شود و بنظرم باید در گینس ثبت شود. از کجا این پست های سازمانی جدید ایجاد می‌شود؟

حبیب کاشانی در ابتدای جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری گفت: ابتدا از مردم شریف تهران و همکاران محترم در شهرداری  عذرخواهی می‌کنم که در این دو هفته میکروفن من روشن می‌شود و تذکراتی را می‌دهم در حالی که فکر می‌کنم کارهای مهمتر از این داریم. اما متاسفانه چون اتفاق می افتند ناگزیر می شویم از طریق این میکروفن مطالبی را عنوان کنیم.

او ادامه داد: روز گذشته در مرکز ارتباطات و امور بین المللی شهرداری انتصابی انجام شد. طبیعتاً حق رئیس مرکز است که معاونین خود را انتخاب کند اما نگرانی و گلایه من این است که این پست‌های من در آوردی خلق الساعه از کجا می آید و در شهرداری عنوان می شود که بنظرم باید در گینس ثبت شود.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: از کجا این پست های سازمانی جدید ایجاد می شود؟ ایشان به خانمی که نخواستند کار کنند حکم مشاور با عنوان مشاور در طراحی رویدادها و ارتباطات اجتماعی دادند. اگر می‌خواهیم یک نفر را نگه داریم و توانایی و صلاحیت دارد حرف دیگری است اما بپرسید آیا در صد سال گذشته چنین پستی وجود داشته؟

کاشانی گفت: آیا قرار شده سفره‌ای بیاندازیم و همه دور این سفره بنشینیم و از آن استفاده کنیم؟ شخصی با یک تفکر ۴ سال در این پست کار کرده و حالا تفکر جدید نمی‌خواهد از این تفکر استفاده کند. این چه بدهکاری است که باید یک پست خلق الساعه ثبت کنیم که فقط سر یک سفره بنشینیم و کسی ناراحت نشود.

او در تذکر دیگر خود با اشاره به قراردادی در منطقه سه که تذکر آن را در جلسه گذشته شورا مطرح کرد، گفت: شهردار منطقه تماس گرفتند و مطالبی را گفتند و به ایشان گفتم مطالبی که فرمودید ابهامات من را دوچندان کرد. از هفته گذشته اعلام کردم موارد را مکتوب بفرستید و مطالعه کنیم تا اگر اشتباهی در قرارداد رخ داده براساس قانون مطبوعات از طریق همین تریبون اعلام کنم ابهامات برطرف شود.‌

کاشانی گفت: متاسفانه از هفته گذشته تا امروز چیزی نیامده و ابهامات من بیشتر شده است. بعد از این مرحله باید به نهادهای نظارتی گزارش دهیم اما خواهش من این است این موضوع ساده که به صورت داخلی می توان ابهامات آنرا در یک جلسه ساده برطرف شود ادامه پیدا نکند.

منبع: ایلنا

کد خبر 137707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =