احتمال لغو و تاخیر  پروازِ از فرودگاه مهرآباد در پی بارش برف مناطقی از کشور

در پی بارش برف در شمال غرب کشور، فرودگاه مهرآباد از لغو و تاخیر چندین پرواز تا ساعت ۱۳ امروز (جمعه) خبر داد و از مسافران خواست قبل از عزیمت به فرودگاه از آخرین وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

به گزارش مشرق به نقل از فرودگاه مهرآباد در اطلاعیه پروازی از تأخیر و ابطال پروازها به دلیل بدی هوای فرودگاه‌های مقصد در روز (جمعه) سوم دی ماه خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه مسافرین پروازها به مقصد شهرهایی که شرایط آب وهوایی نامناسب جوی دارند قبل از خروج از منزل با اطلاعات پرواز به شماره ۰۲۱۶۱۰۲۱ و ۱۹۹ جهت اطلاع از آخرین وضعیت پرواز تماس بگیرند.

این اطلاعیه درباره وضعیت پروازها تا قبل از ساعت ۱۳ امروز، می‌افزاید: پرواز شرکت هواپیمایی آتا به شماره ۵۶۷۷ با ساعت برنامه‌ای ۶:۳۵ به مقصد ارومیه بعلت بدی هوای مقصد باطل شد.

هم چنین پرواز شماره ۵۶۰۲ شرکت هواپیمایی آتا نیز با ساعت برنامه ایی ۸:۰۵ به مقصد تبریز بدلیل بدی هوای مقصد باطل اعلام شد.

بر اساس این اطلاعیه پروازهای تأخیر خورده بدلیل شرایط نامناسب جوی فرودگاه مقصد تا ساعت ۱۳ روز جمعه نیز به این شرح است:

پرواز شرکت هواپیمایی آتا با شماره ۵۶۱۰ ساعت ۹:۱۰ به مقصد تبریز و پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر به شماره ۳۴۵ ساعت ۱۰:۴۵ مقصد تبریز تأخیر دارد.

هم چنین پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر با شماره ۳۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵ به مقصد اردبیل به دلیل بدی آب و هوای مقصد باطل شد.

بر اساس این خبر پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر با شماره ۳۴۳۱ ساعت ۱۱:۵۵ مقصد پارس آباد نیز تا این ساعت جزو پروازهای لغو شده است.

شرکت هواپیمایی اتا پرواز با شماره ۵۶۰۸ ساعت ۱۲:۰۵ مقصد تبریز را نیز با تأخیر انجام می‌دهد و احتمال لغو این پرواز وجود دارد.

به گزارش مشرق از صبح امروز بارش باران و برف در نیمه شمالی کشود از جمله در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، زنجان، قزوین، گیلان، مازندران، گلستان، البرز، تهران، شمال ایلام و همدان آغاز شده است.

کد خبر 136966

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =