رودی جولیانی: دست‌کم ۹۰۰ مُرده در انتخابات ۲۰۲۰ رای دادند!

وکیل معتمد رئیس جمهوری سابق آمریکا، بار دیگر مدعی داشتن اسنادی مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شده و ادعا کرد که گواهی فوت ۹۰۰ تن را در دست دارد که اثبات می‌کند آنها در انتخابات رای داده بودند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری بیزنس اینسایدر، رودی جولیانی، وکیل متحد با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، در یک برنامه تلویزیونی گفت: بگذارید نگاهی به ایالت جورجیا بیاندازیم، «برد رافنسپرگر»، وزیر امور داخلی ایالت جورجیا تا همین اواخر می‌گفت که انتخابات بی‌نقص بود؛ آن احمق به رئیس جمهوری (ترامپ) گفت که انتخابات بی‌نقص بوده و هیچ شخص فوت‌ شده‌ای در آن رای نداد.

جولیانی گفت: من گواهی فوت ۹۰۰ تن از رای‌دهندگان در انتخابات ۲۰۲۰ را پیدا کردم، همگی آن‌ها در سال ۲۰۰۰، یعنی ۲۰ سال قبل از انتخابات، از دنیا رفته‌اند و من باور دارم عدد واقعی، بیشتر از این ۹۰۰ تن و چیزی نزدیک به شش هزار تن باشد. به من نگویید که این یک انتخابات «بی‌نقص بود»، آنجاست که من می‌فهمم که شما یک دروغگوی لعنتی هستید.

جولیانی که پیش از این شهردار نیویورک بود، این اسناد مورد ادعایش را منتشر نکرده و نگفت که آن‌ها را از چه طریقی به دست آورده است.

انتهای پیام

کد خبر 136189

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =