فیلم لحظه شلیک پلیس به چهارچرخ فراری ها

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای سابقه دار در گیشا خبر داد.

تیراندازی در گیشا رقم خورد. تیراندازی در گیشا رقم خورد برای دستگیری سارقان بود. در تیراندازی در گیشا یک سارق دستگیر شد. رئیس پلیس پیشگیری پایتخت به تیراندازی در گیشا واکنش نشان داد. در ادامه بیشتر از تیراندازی در گیشا بخوانید.

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، سرهنگ " جلیل موقوفه " رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر به رکنا، گفت: یک شنبه 7 آذرماه،  با وقوع سرقت های متوالی در غرب تهران موضوع رسیدگی به پرونده ماموران کلانتری 137 نصر قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در ادامه توضیح داد: با رصدهای اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته مأموران کلانتری 137 نصر متوجه شدند که راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس، سرقت ها را انجام داده‌اند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه گشت‌زنی‌های انتظامی  برای دستگیری متهمان افزایش یافت، ادامه داد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه مأموران کلانتری  متهمان را حین سرقت از یک خانه در خیابان گیشا مشاهده کردند.

وی افزود: متهمان پس از مشاهده پلیس با پژو پارس متواری شدند که ماموران کلانتری با هدف قرار دادن 4 لاستیک خودرو 2 نفر از دزدان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

موقوفه‌ای با بیان اینکه دو نفر از سارقان متواری شدند، افزود: در تحقیقات مشخص شد که متهم سابقه‌دار بوده و  با همکاری 2 همدستش قصد سرقت از منزل را داشته است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه دستگیری 2 سارق فراری در دستور کار این پلیس قرار دارد، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

منبع:رکنا
کد خبر 135611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =