دستاورد جدید اصولگرایان: کلینیک ترک گناه

به تازگی پوستری تبلیغاتی در فضای مجازی منتشر شده که بسیار حاشیه ساز شده است. این پوستر درباره کلینیک خودسازی و ترک گناه است که وحید یامین‌پور معاون وزیر ورزش و سیدبشیر حسینی، جامعه‌شناس از اساتید آن هستند.

آفتاب یزد: به تازگی پوستری تبلیغاتی در فضای مجازی منتشر شده که بسیار حاشیه ساز شده است. این پوستر درباره کلینیک خودسازی و ترک گناه است که وحید یامین‌پور معاون وزیر ورزش و سیدبشیر حسینی، جامعه‌شناس از اساتید آن هستند. این پوستر واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشته است به خصوص آنکه وحید یامین‌پور به عنوان معاون وزیر ورزش در آن حضور دارد و به جای پرداختن به مسائل جوانان، به چنین مسائلی پرداخته است.

البته یامین‌پور در این باره در صفحه توئیتر خود نوشته است: «در مورد پوستری که مورد اعتراض قرار گرفته عرض می‌کنم، از بنده به عنوان نویسنده نخل‌ونارنج دعوت شده بود در حد یک ساعت درباره طریق معنوی صلحا برای علاقمندان این امور، چیزهایی بگویم، سلیقه جوانانه برگزارکنندگان سوءتفاهم ایجاد کرده است. من عاصی بیچاره را چه به ترک گناه و تدریس خودسازی! از شکل این پوستر و عناوینی که ظاهرا متناسب نوجوانان دهه هشتادی طراحی شده هم تعجب کردم. خواهش کردم دست کم عکس بنده رو حذف کنند».

با این حال یکی از کاربران در این باره نوشته است: «نسل جدید فعالان ‎اصول‌گرا، از تجاری‌سازی همه امور، ازجمله مسائل مذهبی هیچ ابایی ندارند؛ کلینیک ترک گناه در ۴۰ روز با ‎بشیرحسینی و وحید‎یامین‌پور».

کاربران دیگر نوشته اند: «کلینیک ترک گناه رو ۴۰ روزه قراره برگزار کنن؛ کاری به مضحک بودن این طرح ندارم سوالم اینه چرا نام‌نویسی رو تو شبکه اجتماعی واتس اپ انجام میدن؟ مگه همین آدما دنبال اجرای ‎طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی و بستن هر چی شبکه اجتماعی خارجی نیستن؟»، «معاون جوانان وزیر ورزش تا به این لحظه هیچ فعالیتی نداشته و فقط تو اتاقش نشسته، حاضر به مصاحبه با هیچ رسانه‌ای هم نشده اونوقت به عنوان یکی از سخنرانان اصلی همایش ترک گناه در ۴۰ روز انتخاب شده.

آقا جان به کار خودت برس خب»، «کمپ ترک اعتیاد شنیده بودیم، کمپ ترک گناه نشنیده بودیم!»، «آیا کل مشکلات جوانان حل شده است که یامین‌پور معاون امور ‎جوانان وزارت ورزش و جوانان به جای پیگیری مشکلات دنبال کلینیک خودسازی و ترک گناه است؟»، «جوانان کشور درگیر مشکلات زندگی و مبارزه با فقر و تبعیض هستند و این تئوریسین‌ها مشغول برنامه‌سازی و ایجاد سرگرمی برای خود!»

کد خبر 135590

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =