مردی خانواده خود را به آتش کشید

مردی خانواده خود را به آتش کشید و همسر و یکی از فرزندانش به دلیل سوختگی زیاد جان خود را از دست دادند .

 15 آبان امسال اتفاق بسیار تلخی در قادرآباد از توابع استان فارس رخ داد و در پی این اتفاق دو فرزند و مادر بر اثر خشونت و عدم تعادل روحی همسر (پدر خانواده) دچار آتش‌سوزی شدیدی شدند که متأسفانه تا به امروز یک نفر از فرزندان و مادرشان به دلیل سوختگی شدید جان خود را از دست داده‌اند.

سمیه اندام یکی از خواهران فاطمه (مادر دو فرزند) درباره این حادثه و جزئیات آن می‌گوید: خواهرم فاطمه 29ساله دارای دو فرزند (یکتا 9ساله و هلما دوساله) بود که با همسرش در قادرآباد مرودشت از توابع استان فارس زندگی می‌کردند.متأسفانه همسر خواهرم از همان ابتدای زندگی با خواهرم بداخلاقی می‌کرد و بارها آنها را مورد ضرب‌وشتم و فحاشی قرار می‌داد به طوری که بارها خواهرم به این مسئله اعتراض داشت اما همسرش به‌هیچ‌وجه اخلاق خود را تغییر نمی‌داد.

کار همسر خواهرم در ابتدا آرماتوربندی ساختمان بود و درآمد خوبی هم از این کار کسب می‌کرد، اما هیچ‌وقت درآمد خود را صرف زندگی خواهرم و بچه‌هایش نمی‌کرد و همیشه آنها در فقر و تنگدستی بودند. 15 آبان روز بسیار سختی برای ما بود به طوی که همسر خواهرم در اقدامی عجیب و ناباورانه با سه بطری بنزین وارد خانه می‌شود و در یک فاصله کوتاه سه بطری بنزین را روی خواهر و بچه‌های او می‌ریزد و در ادامه نیز کبریت را کشیده و... . سمیه در حالی که گریه امانش را نمی‌داد، حرف خود را این‌گونه ادامه داد که بعد از این حادثه هر سه نفر را به بیمارستان امیرالمؤمنین منتقل کردیم، اما خواهرم به دلیل 75 درصد سوختگی و یکتا نیر به دلیل 75 درصد سوختگی در یک فاصله کوتاه جان خود را از دست دادند و هلما نیز با شرایط نامناسب در بیمارستان است و مشخص نیست که زنده خواهد ماند یا... . در رابطه با شوهر خواهرم که باید او را وحشی دانست نیز باید بگویم در حال حاضر بازداشت شده و در زندان است.

انتظاری که ما از قوه قضائیه داریم رسیدگی به جنایت و اشد مجازات برای این فرد است که امیدواریم این اتفاق هرچه زودتر بیفتد. همچنین الهام رفیعی، مددکار مؤسسه خیریه مهرآفرین ساکن شیراز در ارتباط با حادثه رخ‌داده در قادرآباد مرودشت می‌گوید: روز 16 آبان یک روز پس از حادثه اشاره‌شده از طریق گزارش مردمی از این اتفاق مطلع شدیم و پس از آن سریعا به بیمارستان امیرالمؤمنین شهرک صدرا رفتیم و متأسفانه مادر و دو فرزندش هلما دوساله و یکتا 9ساله شرایط خوبی نداشتند.

در همان ساعات اولیه با مادر که به سختی صحبت می‌کرد هم‌کلام شدیم به طوری که مادر به دلیل میزان سوختگی اصلا شرایط خوبی نداشت و تا زیر گردنش سوخته بود و تنها قسمت صورت مادر سالم بود. مادر در آی‌سی‌یو یک و دو فرزندش در بخش آی‌سی‌یو دو تحت مراقبت بودند اما هر سه وضعیت نامناسبی داشتند.مادر این دو کودک در همان لحظات با سختی به من گفت که شوهرم من و بچه‌هایم را با بنزین سوزاند و وقتی علت را جویا شدم گفت به دلیل نزاع و درگیرهای خانوادگی این کار را کرده بود.

پس از آن روز مرتب بازدیدهایی را داشتم ولی در تاریخ 22 آبان مادر به دلیل میزان سوختگی جان خود را از دست داد و شب گذشته نیز دخترش یکتا 9ساله به دلیل همین مسئله (سوختگی شدید) جان خود را از دست داد.

هم‌اکنون نیز هلما دوساله در بیمارستان در بخش آی‌سی‌یو بستری است و تحت عمل جراحی نیز قرار گرفته و همچنان منتظر وضعیت این دختر هستیم اما با اعلام پزشکان در صورتی که پیوند پوست پا جواب ندهد احتمال قطع پا وجود دارد

منبع : اقتصادنیوز

کد خبر 134899

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =