جنجالی ترین پوشش همسر مهدی قائدی/عکس

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در ماه های اخیر حاشیه های زیادی را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن باشگاه استقلال است.

جنجالی ترین پوشش همسر مهدی قائدی/عکس

 ستاره معصومی به تازگی در فضای مجازی حواشی زیادی داشته است ستاره معصومی یک سالن زیبایی در یکی از مناطق تهران دارد ستاره معصومی به تازگی حواشی زیادی با امیر تتلو داشته است.


همسر قائدی با پوشش های بدحجابی اش حاشیه های بسیاری به وجود آورد که البته در آخرین عکسش پوشش کامل و با حجابی داشته که همه را متعجب کرده است و احتمال داده می شود وهدی به او نذکر داده باشد.

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در ماه های اخیر حاشیه های زیادی را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است که بیشتر این حاشیه ها مربوط به دخالت های او در امور باشگاه استقلال است. این را از این جهت می گوییم که مهدی قائدی همسرش بازیکن تیم استقلال بود و مسئولان این باشگاه اعتراف کرده اند که یکی از افراد تاثیرگذار در رفتن مهدی قائدی به تیم اماراتی همسر او ستاره معصومی بوده است. تتلو با فحاشی و رفتارهای خود باعث عصبانیت مهدی قائدی و ستاره معصومی همسرش شد ستاره معصومی همسر مهدی قائدی با انتشار یک عکس از خود دوباره جنجال جدیدی به راه انداخته است

کد خبر 134701

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =