پیشنهاد شگفت انگیز میلیاردی به استقلال

یک شرکت تبلیغاتی برای تبلیغات دور زمین بازیهای خانگی استقلال مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان به این باشگاه پیشنهاد کرده است.

یک شرکت تبلیغاتی فقط برای تبلیغات محیطی باشگاه استقلال در این فصل عددی را پیشنهاد کرده که بیشتر از حدود ۱۰۰ میلیاردی است که فصل گذشته کارگزار قبلی این باشگاه برای کل برند پرداخت کرده است.

این مبلغ بخشی از قرارداد کارگزاری است که با باشگاه به توافق رسیده و به نظر می رسد که به زودی از آن رونمایی می شود. این کارگزار غیر از مبلغ تبلیغات محیطی عددی بسیار بیشتر از کارگزار پیشین را به باشگاه استقلال پیشنهاد کرده است.

با توجه به تفاهم باشگاه استقلال با این کارگزار به نظر می رسد که تنها یک بخش تبلیغات محیطی بتواند بسیاری از مشکلات مالی این باشگاه را حل کند و در ادامه زمینه ساز درآمد بیشتر باشگاه در سایر بخش ها هم شود.

این در حالیست که پیش از این گفته می شد آجورلو معتقد است میزان درآمدهای استقلال در طول فصل می تواند چندین برابر مبالغ قرارداد سال های گذشته باشد و به نظر می رسد یکی از ظرفیت های مورد نظر مدیرعامل استقلال فرصت استفاده از تبلیغات محیطی در بازی های خانگی است که پیش از این عملا درآمدی برای این باشگاه نداشته است.

باید منتظر ماند و دید که واکنش سازمان لیگ در مقابل عزم باشگاه استقلال برای سپردن تبلیغات محیطی به این کارگزار چگونه خواهد بود. طبق اعلام معاون حقوقی باشگاه استقلال، قرارداد این باشگاه با های وب طبق رای حکم فسخ شده است.

کد خبر 133140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =