کنایه لاریجانی به سخنگوی شورای نگهبان: جنابعالی جوان هستید؛ مراقب باشید در ابتدای خدمت در نظام اسلامی به کسی ظلم نکنید حتی به ایهام!

علی لاریجانی به اظهارات اخیر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت ها و کنایه ای که به وی زده بود واکنش نشان داد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علی لاریجانی به اظهارات اخیر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت ها و کنایه ای که به وی زده بود واکنش نشان داده و خطاب به سخنگوی شورای نگهبان نوشته است: 

«برادر گرامی جناب آقای طحان‌نظیف»

با سلام، جناب‌عالی، در مصاحبۀ اخیر، دربارۀ اعلام عمومی دلایل عدم‌احراز صلاحیت نامزدها فرمودید چنین کاری شرعاً و قانوناً ممکن نیست، زیرا به حیثیت افراد، که امری محترم است، لطمه وارد می‌کند. این سخن به‌طور کلی درست است. اما دربارۀ افرادی نظیر حقیر، که خود درخواست علنی‌کردن آن‌ را دارم، وجاهت ندارد و مسئولیت آن برعهدۀ شورای نگهبان نیست. ضمناً این‌گونه بیانات شما ابهام‌های دیگری نیز ایجاد می‌کند و شفاف‌کردن موضوع را بیش از پیش ضروری می‌سازد.

این مطلب دربارۀ نهادها و دستگاه‌هایی که در این تصمیم شورا مشارکت داشته‌اند نیز صادق است. جناب‌عالی جوان تحصیل‌کرده و متدینی هستید. از ابتدای خدمت در نظام اسلامی، مراقب باشید در بیان و عمل خود به کسی ظلم نکنید، حتی به‌نحو ایهام.»

کد خبر 133001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =