شیرازی‌ها فردا میزبان آیت‌الله رئیسی هستند + برنامه‌ها

استان فارس از امروز میزبان تعدادی از وزرا است و فردا با حضور رئیس‌جمهور این میزبانی تکمیل می‌شود.

صراط:

 امروز و فردا استان فارس میزبان تعدادی از وزرا و اعضای هیئت دولت است. فردا پنجشنبه با حضور آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور برنامه‌های هفتمین سفر استانی هیئت دولت تکمیل می‌شود.

به گزارش تسنیم، بازدید سرزده از مناطق محروم شهر شیراز و یکی از کارخانجات استان که در طول سال‌ها با مشکل روبه‌رو بوده است، شرکت در شورای اداری استان و نشست با علما و نخبگان از جمله برنامه‌های آیت‌الله رئیسی در سفر به استان فارس است.

وزیر بهداشت، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر راه و شهرسازی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر ارشاد، وزیر کشور، وزیر نفت، وزیر نیرو، رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان و رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری در این سفر آیت‌الله رئیسی را همراهی می‌کنند.

برخی از وزرا از امروز به شهرستان‌های مختلف استان می‌روند که از جمله می‌توان به حضور وزیر بهداشت در لارستان، خنج، گراش و اوز، وزیر جهاد کشاورزی در جهرم، خفر و داراب و زرین‌دشت، وزیر صمت در سروستان، خرامه و کوار و حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارسنجان، مرودشت و پاسارگاد اشاره کرد.

میرکاظمی معاون رئیس‌جمهور به شهرستان‌های مهر و لامرد، حسینی معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس به شهرستان‌های فسا، نی‌ریز، بختگان و استهبان و مدنی معاون توسعه روستایی کشور به شهرستان‌های آباده، خرمبید، بوانات و سرچهان، صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری اقلید، بیضا و سپیدان سفر می‌کنند و خزعلی معاون امور بانوان نیز به بررسی مسائل حوزه زنان و خانواده می‌پردازد.

همچنین امروز وزیر نفت به شهرستان‌های فراشبند، فیروزآباد و قیروکارزین و وزیر نیرو نیز به شهرستان‌های کازرون و کوهچنار سفر می‌کنند و از نزدیک به بررسی موضوعات مورد نیاز برای شورای اداری فارس که فردا تشکیل می‌شود، می‌پردازند.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی به‌همراهی نمایندگان شیراز و زرقان در شیراز و احمد وحیدی وزیر کشور نیز در روز پنجشنبه به شهرستان‌های رستم و ممسنی سفر می‌کنند.

کد خبر 132635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =