عروس ۱۶ ساله در کابوس خیانت داماد / پلیس در جستجوی یک شیطان

فردی که در فضای مجازی اقدام به آبروریزی و ایجاد اختلافات خانوادگی کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد.

صراط:

 دختر ۱۶ ساله که برای شکایت از شیطان اینستاگرامی وارد کلانتری قاسم آباد شده بود، درباره ماجرایی تاسف بار به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: ۵ ماه قبل پسرخاله ام به خواستگاریم آمد و با توجه به شناختی که از یکدیگر داشتیم، بلافاصله مقدمات مراسم عقدکنان برگزار شد، اما با توجه به شیوع کرونا جشن کوچک خانوادگی گرفتیم و من و «سالار» پای سفره عقد نشستیم.

به گزارش رکنا، هنوز ۲ ماه بیشتر از این جشن نگذشته بود که ناگهان فرد ناشناسی مطالب زشت و زننده‌ای را درفضای مجازی به مادر و نامزدم نسبت داد. او چنان تهمت‌های ناروا و شرم آوری را منتشر می‌کرد که قصد داشت زندگی مادرم را نیز به نابودی بکشاند چرا که نامزدم فقط ۵ سال با مادرم اختلاف سنی دارد. ابتدا به جای آن که به مشاوران کلانتری مراجعه کنم یا به ریشه یابی این ماجرا از طریق قانونی بپردازم، متاسفانه خودسر عمل کردم و با این چرندیات دروغین به همسرم بدبین شدم، ولی خیلی زود به اشتباه خودم پی بردم چرا که آن شیطان اینستاگرامی اطلاعاتی از همسرم نیز منتشر کرد تا این سوءظن را در من تقویت کند که الان همسرم کجاست؟ یا اوقاتش را با چه کسی سپری می‌کند؟ زندگی چنان به کامم تلخ شده بود که لذت‌ها و شیرینی‌های دوران نامزدی را فراموش کرده بودم. بعد از این ماجرا به دختری مشکوک شدم که قبلا همسرم از او خواستگاری کرده بود، اما خیلی زود فهمیدم که اشتباه کرده و به بیراهه رفته‌ام.

نمی‌دانستم چه کسی با این نیت پلید قصد دارد زندگی من و مادر ۳۲ ساله ام را متلاشی کند. اکنون که ۳ ماه از این مزاحمت‌ها و تهمت‌ها می‌گذرد آن فرد شیطان صفت این جملات و مطالب زننده را برای دیگر بستگان نزدیکم مانند عمو، دایی، خاله و... ارسال می‌کند. آبروریزی او به حدی رسیده است که دیگر قابل تحمل نیست و اضطراب و نگرانی عجیبی را در خانواده ام ایجاد کرده است. این بود که با راهنمایی یکی از دوستانم به دایره مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری آمده ام تا موضوع را به صورت قانونی پیگیری کنم.

بنا بر این گزارش، با صدور دستوری از سوی سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) عملیات تخصصی افسران ورزیده مبارزه با جرایم فضای مجازی برای شناسایی و دستگیری مار زهرآگین اینستاگرام آغاز شد.

کد خبر 132625

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =