دیدار استاندار گیلان با خانواده شهید نظم و امنیت در رشت

استاندار گیلان به مناسبت هفته ناجا، با خانواده شهید نظم و امنیت استان حسن پاینده، در رشت دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان؛ دکتر ارسلان زارع امروز با همراهی فرماندار رشت، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و شماری از فرماندهان نیروی انتظامی استان، با حضور در منزل شهید پاینده، با خانواده این شهید والامقام عرصه نظم و امنیت در رشت دیدار کرد.

دکتر ارسلان زارع با گرامیداشت یاد و خاطره شهید پاینده و تبریک هفته نیروی انتظامی به خانواده این شهید والامقام اظهار داشت: امنیت و نظم کنونی کشور و استان، مدیون رشادت ها و ایثارگری شهیدان از جمله شهدای نیروی انتظامی است که برای برقراری نظم ، جان خود را در طبق اخلاص نهادند.
وی نیروی انتظامی را در نزد مردم؛ نماد آرامش، امنیت و اقتدار خواند و با تصریح اینکه از دیدار با خانواده های شهدا، انگیزه و روحیه مضاعفی می‌گیریم، ادامه داد: اینکه خانواده های معظم شهدا، با صبوری و استقامت در جامعه حضور دارند؛ موجب افتخار و الگو برای همگان است.
وی نیروی انتظامی را حافظان نظم خواند و شهید پاینده که جانش را برای برقراری امنیت در استان تقدیم کرد، شایسته تجلیل دانست و گفت: از این شهید والامقام به عنوان فردی با سلوک اخلاقی پسندیده، اهل تعبد ، اخلاص و حسن خلق یاد می شود که همین ویژگی ها ، ارزشمند و به یاد ماندنی است.
استاندار گیلان در پایان این دیدار، لوح یادبودی به همسر شهید پاینده در تجلیل از فداکاری ، صبوری و استقامت آنان در راه ارزش های الهی و اسلامی اهدا کرد.
شهید حسن پاینده شهید عرصه نظم و امنیت استان گیلان، آبان ماه سال ۱۳۹۷ در درگیری با اراذل و اوباش در رشت به شهادت رسید.
photo_2021-10-12_17-23-25
photo_2021-10-12_17-23-04

بیشتر بخوانید:

کد خبر 132619

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =