افشای اشتباهات دوران نوجوانی فریبا نادری از زبان خودش ! + فیلم

رکنا:اعتراف فریبا نادری بازیگر زن تلویزیون به اشتباهات زیاد در دوران نوجوانی و خواست او مبنی بر شبیه نشدن رفتار دخترش به او !

فریبا نادری بر خلاف خیلی از بازیگران و سلبریتی ها که تلاش می کنند فرزندشان شبیه آنها شود می گوید من در جوانی اشتباهات زیادی کردم و کاش دخترم شبیه من نشود ! فریبا نادری به مصاحبه های تند و رک معروف هست و همیشه صحبت های فریبا نادری با حاشیه هایی همراه بوده است. اختلاف سنی زیادی فریبا نادری با همسر اولش یکی از جنجالی ترین اتفاقات زندگی اش به حساب می آید که هنوز هم مردم از یاد نبرده اند. البته فریبا نادری همیشه از ازدواج اولش به نیکی یاد می کند و آن را سراسر عشق می داند.

فریبا نادری : اشتباه زیاد داشتم کاش دخترم شبیه من نشود ! + فیلم

فریبا نادری چند شغل دارد

خانم نادری در کنار بازیگری فعالیت های دیگری هم دارد که برخی از آنها برای مردم معرفی شده است (ممکن است فعالیت های دیگری هم داشته باشد ولی هنوز درباره آن صحبتی نکرده باشد. خانم نادری بازیگر است و در کنار آن یک رستوران دار نیز هست و یک رستوران لاکچری در تهران راه اندازی کرده که به صورت تخصصی در کار جیگر است ! او همچنین در زمینه بلاگری و اینستاگرام فعالیت دارد و در صفحه اینستاگرامش تبلیغات می کند و در نهایت مدل تبلیغاتی برندهای مختلف هم هست و به کار مدلینگ مشغول است. البته فریبا نادری خودش را آدم بسیار پولداری نمی داند ولی زندگی او در مقایسه با سایر بازیگران زن حتی نیوشا ضیغمی واقعا لوکس و لاکچری است که بیشتر به شوهر پولدارش برمی گردد.

فریبا نادری

منبع: برخط نیوز

کد خبر 132563

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =