سنگین‌ ترین صف‌ های خرید و فروش در بورس امروز/کاهش چشمگیر تقاضا در چهارمین روز هفته

خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم ۶۱۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط بیش از سایرین بود و همچنین سهام بانک گردشگری ۵۰میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

اقتصادآنلاین - امیر مهدی زاده؛ در ساعت ۹ و ۵۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۹۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۷۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶۱۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وگردش»، «کالا» و «وسرضوی» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک گردشگری حدود ۵۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «حبندر»، «تپکو» و «خگستر» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۷۵میلیارد تومان (۸۴ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۳۱۵میلیارد تومان (۴۵ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳ نماد و حجم صف‌های فروش در ۹ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف جوش‌ و اکسیژن‌ ایران‌ (فجوش) به ۱۱درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۷۵ میلیارد تومان است و پس از آن گروه «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات» با تقاضای خرید ۱۵ میلیارد تومانی همراه است.

WhatsApp Image 2021-10-12 at 09.59.51 (1)

کد خبر 132492

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =