پلیس هوشیار، جان همکارش را نجات داد + فیلم

پلیس هوشیار در آخرین لحظه جان همکارش را که در معرض خطر قرار گرفته بود، نجات داد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک پلیس زن آمریکایی با واکنش سریع همکارش از تصادفی وحشتناک جان سالم به در برد. این زن در کنار همکارش و در پشت خودروی پلیس ایستاده بود که با عکس العمل به موقع وی به یک سمت جاده پرتاب و از تصادف با خودروی از کنترل خارج شده نجات یافت.

ویدئویی که توسط دوربین داش کم یک خودرو تهیه شده، چگونگی وقوع حادثه و نجات این مامور پلیس را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو این دو مامور پلیس در حالی که در پشت خودرویشان ایستاده اند و مشغول صحبت هستند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد مامور پلیس مرد متوجه خودروی از کنترل خارج شده‌ای می‌شود که با سرعتی زیاد به سمت خودروی پلیس حرکت می‌کند. او بلافاصله همکار زن خود را گرفته و با پرتاب خود و او به سمت دیگر جاده مانع برخورد این خودرو با خودشان می‌شود. این اتفاقدر اتوبان ۲۳ ویرجینیا رخ داد.

بیشتر بخوانید

بنا به اعلام اداره پلیس محلی این دو مامور پلیس که هویتشان «جسیکا مک گرا» و «متیو استورات» اعلام شده در حال بررسی یک حادثه تصادف بودند که این اتفاق رخ داد. در این حادثه آقای استوارت از ناحیه پا دچار جراحت خفیف شد.

<div id="video-display-embed-code_14877771"><script type="text/JavaScript" src="https://www.yjc.news/fa/news/play/embed/7922487/14877771?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

کد خبر 132334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =