سایه فروش بر سر خرید سهام در بورس زنجان

مدیر شرکت بورس منطقه‌ای استان زنجان گفت: ۱۷ درصد معاملات این منطقه در هفته گذشته به خرید و ۸۳ درصد نیز به فروش سهام اختصاص داشت.

اصغر نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (۱۰ تا ۱۴ مهر)، اظهار کرد: معاملات بورس منطقه زنجان در هفته گذشته بیش از ۱۱۵ درصد نسبت به هفته ماقبل رشد داشته است، به طوری که هفته گذشته ۲۱۶ میلیون و ۳۸۲ هزار و ۶۵۵ سهم و حق‌تقدم سهام در بورس منطفه زنجان داد و ستد شد.

وی با اشاره به ارزش معاملات انجام شده، افزود: مجموع ارزش معاملات بورس منطقه زنجان در هفته گذشته بیش از ۲۲۳۶ میلیارد و ۸۶۱ میلیون و ۹۴۲ هزار ریال بود.

این مسئول ادامه داد: ارزش سهام خریداری‌ شده در این مدت بیش از ۳۸۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون و ۵۰۹ هزار ریال و ارزش سهام فروخته‌ شده نیز بیش از ۱۸۵۵ میلیارد و ۱۱ میلیون و ۴۳۲ هزار ریال بود.

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان با بیان اینکه ۱۷ درصد معاملات این منطقه در هفته گذشته به خرید و ۸۳ درصد نیز به فروش سهام اختصاص داشت، تصریح کرد: این معاملات توسط ۲۳ کارگزار دارای استیشن معاملاتی (ایستگاه یا هسته مرکزی معاملات) بورس منطقه‌ای زنجان انجام شده است.

نجفی با اشاره به معاملات بورس منطقه زنجان در هفته ماقبل (۳ تا ۷ مهر)، خاطرنشان کرد: طی مدت مذکور در مجموع ۹۳ میلیون و ۵۴ هزار و ۹۴۲ سهم و حق تقدم سهام به ارزش بیش از یک هزار و ۳۸ میلیارد و ۹۵۶ میلیون و ۲۴۱ هزار ریال در این منطقه، معامله شده بود.

انتهای پیام

کد خبر 132309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =