کشف یک تن مواد مخدر خوسف

آخوندی گفت:کشف یک تُن مواد مخدر در شهرستان خوسف، نشان از درایت نیروهای نظامی، انتظامی و اشراف اطلاعاتی آنها دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، «محمدعلی آخوندی» امروز (17 مهر) در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان خوسف، اظهار کرد: امنیت در کشور ایجاد نمی شود مگر اینکه نیروهای جان بر کف، ولایتمدار و نظامی، امنیتی و اطلاعاتی در آن نقش آفرینی کنند.

فرماندار خوسف با بیان اینکه امنیتُ زمینه ساز توسعه کشور است، افزود: برای توسعه و پیشرفت یک کشور؛ اگر احساس امنیت در آن نباشد، به نتیجه نمی رسد، پیشرفت های علمی، اقتصادی و تکنولوژی در همه ابعاد نیازمند برقراری امنیت هستند.

وی با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در جامعه در دو بُعد مردمی و حفظ نظالم و امنیت جامعه تصریح کرد: پلیس حافظ امنیت و جان مردم است که جایگاه مهمی است، نیروی انتظامی اعم از مرزبانی، راهنمایی و رانندگی، پلیس فتا، پلیس مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز، به مردم شبانه روز خدمت می‌کنند تا نظام و امنیت در جامعه برقرار باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی و بسیج اقدامات فاخری در بحث مبارزه با بیماری منحوس کرونا داشته اند که جای قدردانی دارد، گفت: در شهرستان خوسف تعامل خوبی در این دو بخش وجود داشت و ما همواره پایین ترین مشکلات را در زمینه بیماری کرونا داشته ایم که مرهون زحمات نیروهای نظامی و انتظامی و سایر دستگاه های نظارتی و بهداشتی است.

فرماندار خوسف از نیروی انتظامی به عنوان نهادی قوی، قدرتمند و مردمی یاد کرد و گفت: اگر مقوله «مردمی بودن» نبود، حکومت ها جایگاهی نداشته و مقتدر نبودند، اما مردم جمهوری اسلامی همواره ولایتمدار، حامی و پشتیبان نظام هستند.

آخوندی ادامه داد: نیروی انتظامی در گرو مردم است، هر کجا مشکلی پیش می آید مردم به پلیس مراجعه می کنند این بالاترین اعتمادی است که مردم به نیروهای نظامی دارند، که سبب آرامش مردم است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امروز مهربانی و اقتدار توامان در نیروی انتظامی احساس می شود، گفت: ناجا در برخورد با متخلفان اقتدار و در حل مشکلات مردم مهربانی را سرلوحه کار خود قرار داده است، در نیروی انتظامی انصافا نیروهای اخلاق مدار و متخصص توانسته اند اعتماد مردم را جلب کنند.

فرماندار خوسف در ادامه گذری به اهمیت فضای مجازی زد و افزود: فضای مجازی جایگاه ویژه ای در زندگی بشر دارد، معتقدم نیروی انتظامی و سایر دستگاه های اطلاعاتی باید رابطه ویژه با جوانان برقرار کنند و برای فضای مجازی برنامه ریزی کنند که نیازمند اعتمادسازی است تا آرامش برقرار و تضمین شود.

آخوندی از اقدامات خوب نیروی انتظامی در بحث امنیت و مبارزه با موادمخدر در شهرستان قدردانی کرد و افزود: خوسف، شهر پدافندی برای امنیت کشور و استان است و امنیت شهرستان تضمین کننده امنیت مرکز استان خواهد بود.

وی گفت: کشف یک تُن مواد مخدر کشف شده که از یک خودرو نشان از درایت نیروهای نظامی و اشراف اطلاعاتی آنها است.

پایان پیام/575
کد خبر 132261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =