فیورنتینا هوادار نژادپرستش را تا پایان عمر محروم می‌کند

باشگاه فیورنتینا قصد دارد هواداری را که در جریان بازی اخیر این تیم مقابل ناپولی به مدافع سنگالی حریف توهین نژادپرستانه کرد، برای همیشه از حضور در ورزشگاه خانگی‌اش محروم کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، باشگاه فیورنتینا در پی جنجالی که اهانت نژادپرستانه یکی از هوادارانش به کالیدو کولیبالی مدافع میانی تیم فوتبال ناپولی انجام داد، قصد دارد فرد خاطی را برای همیشه از حضور در ورزشگاه آتمیو فرانکی محروم کند.

باشگاه فیورنتینا و پلیس ایتالیا در حال بررسی دوربین‌های مداربسته ورزشگاه آرتمیو فرانکی هستند تا فردی که در پایان بازی با توهین نژادپرستانه با مدافع سنگالی ناپولی باعث آزردگی خاطر وی شد را شناسایی کنند. گویا این اتفاق از سوی یکی از هواداران مستقر در سکوهای پشت دروازه که محل استقرار هواداران دوآتشه ناپولی بود رخ داده است.

روز پس از بازی، کولیبالی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت که فرد مذکور برای توهین به او از لفظ «میمون لعنتی» استفاده کرده است. فیورنتینا در پی این اتفاق به صورت رسمی از کولیبالی و ناپولی عذرخواهی کرده است اما باشگاه فلورانسی حالا درصدد شناسایی عامل این اتفاق و محرومیت مادام‌العمر او از حضور در ورزشگاه است.

ماه گذشته نیز اتفاقی مشابه در جریان بازی تیم‌های یوونتوس و میلان در ورزشگاه آلیانتس تورین رخ داد که البته به سبب پیشرفته بودن سیستم نظارتی ورزشگاه، فرد اهانت کننده به مایک ماینیان دروازه‌بان تیم میلان شناسایی شد.

انتهای پیام/

کد خبر 132189

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =