آی‌فیلمی‌ها ساکن «محله برو بیا» می‌شوند

مجموعه تلویزیونی دهه‌شصتی «محله برو بیا» در دسترس کودکان و نوجوانان مخاطب آی‌فیلم قرار گرفت.

آی‌فیلمی‌ها ساکن «محله برو بیا» می‌شوند ۱۴۰۰/۰۶/۲۸- ۱۴:۴۸ مجموعه تلویزیونی دهه‌شصتی «محله برو بیا» در دسترس کودکان و نوجوانان مخاطب آی‌فیلم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «محله برو بیا» به کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی بیژن بیرنگ که نخستین بار در سال ۱۳۶۲ به جدول پخش تلویزیون راه یافت، اکنون در صفحه کودک‌ و نوجوان وب‌سایت آی‌فیلم در معرض نگاه این دسته از تماشاگران شبکه تخصص فیلم‌ و سریال ایرانی آی‌فیلم است.

هدف از ساخت «محله برو بیا» آشنایی بچه‌ها با واژه قانون و کاربردش در زندگی روزمره است. این مجموعه همچنین بچه‌ها را با اتفاقاتی که ممکن است در خارج از منزل با آن روبه‌رو شوند، آشنا می‌کند و به آموزش علائم راهنمایی و رانندگی در قالب طنز می‌پردازد.

اکبر عبدی، حمید جبلی، آتیلا پسیانی، فردوس کاویانی، رضا ژیان و محمود جعفری از جمله بازیگران این سریال به یادماندنی هستند. گاهی در یک صحنه یک بازیگر دو نقش دارد. در چنین صحنه‌هایی بیژن بیرنگ خود به بازی آن نقش پرداخته است. او گاهی در این مجموعه در نقش زورو ظاهر شده است. همچنین از حضور عروسک برای بعضی از شخصیت‌ها استفاده شده است.

«محله برو بیا» با یادآوری شرایط اجتماعی و فضای خانواده‌ها در دهه شصت، از خاطره‌انگیزترین برنامه‌های تلویزیون در چند دهه اخیر است.

این مجموعه را می‌توان با مراجعه به آدرس fa.ifilmtv.ir/s/koodak تماشا کرد. هزینه تماشای آثار بارگذاری‌شده در صفحه‌ ویژه کودک و نوجوان وب‌سایت آی‌فیلم، به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

کد خبر 131084

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =