تکذیب جزئیات منتشر شده قرارداد مسی با پاری‌سن‌ژرمن

جزئیات منتشر شده از قرارداد مسی با پاری‌سن‌ژرمن توسط مدیر ورزشی باشگاه تکذیب شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، روزنامه فرانسوی «اکیپ» (L'Equipe) روز شنبه حقوق و دستمزد لیونل مسی را در پاری‌سن‌ژرمن منتشر کرد. بر این اساس فوق ستاره آرژانتینی قراردادی سه ساله بسته و در مجموع ۱۱۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد اما لئوناردو مدیر ورزشی پاریسی‌ها این آمارها را دروغی علنی خواند.

نشریه «مارکا» (Marca) اعلام کرد لئوناردو درباره مقاله‌ای که «اکیپ» منتشر کرده بود، گفت: این آمارها غیرقابل قبول و بی‌احترامی است. نمی‌توانیم جلد روزنامه‌ای مانند «اکیپ» را بپذیریم. ارقام منتشر شده کاملاً نادرست است. این موضوع نشان می‌دهد که برای یکدیگر احترام قائل نیستیم و بدون شک دوست نداشتیم اخباری منتشر شود که با حقیقت فاصله دارد. با انتشار چنین آماری مردم تصوراتی خواهند داشت که هیچ‌کدام صحیح نیست.

مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن خاطرنشان کرد: بندهای محرمانه‌ای در قرارداد وجود دارد که قابل انتشار نیست اما می‌توانم بگویم قرارداد سه ساله با مبلغ اعلام شده واقعیت ندارد. من دلیل انتشار این آمارها را نمی‌دانم ولی واقعاً به دور از واقعیت است. تنها در مورد مدت قرارداد باید بگویم که دو ساله است و هیچ گزینه اجباری یا غیراجباری برای سال سوم ندارد.

انتهای پیام/۴۰۴۸/

کد خبر 130941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =