آخرین اخبار

رومنیگه: لالیگا در پرونده مسی با بارسا گل به خودی زد/ هالند پس از لواندوفسکی برترین مهاجم جهان است

مدیر اجرایی سابق بایرن‌مونیخ گفت: شاید رئال مادرید در تابستان پیش رو، قلکش را برای جذب ام باپه و هالند بشکند.

خبرگزاری میزان - کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی سابق بایرن مونیخ پس از پیروزی قاطعانه باواریایی‌ها برابر بارسلونا در نیوکمپ در مصاحبه با تلویزیون «بیلد» درباره مسائل متعدتدی مانند وضعیت بد بارسا پس از رفتن لوینل مسی و ادامه حضور لواندوفسکی در ترکیب بایرن صحبت کرد.

وی درباره بازی شب گذشته بین بارسا و بایرن و همچنین تمایل بایرن مونیخ به جذب مسی اظهار داشت: بایرن مونیخ خیلی زیبا بازی کرد و شایسته پیروزی بود. هنوز خیلی زود است درباره مدعیان صحبت کنیم، زیرا اصل ماجرا از مرحله حذفی شروع می‌شود. رفتن لیونل مسی، بارسلونا را بی روح کرد. آن‌ها با دوران سختی روبرو می‌شوند. بارسلونا مجبور شد مسی را از دست دهد، اما لالیگا در مورد پرونده او، گل به خودی زد. پیوستن مسی به بایرن مونیخ؟ هرگز ممکن نبود و اصلا نمی‌شد به چنین مسئله‌ای فکر کرد. مبالغ جذب مسی، دیوانه کننده است.

رومنیگه درمورد شایعاتی که مبنی بر خروج لواندوفسکی از این تیم بود، خاطرنشان کرد: توماس مولر بمب انگیزه است. او از اخراج کواچ و آمدن فلیک به بایرن مونیخ، بیشترین سود را برد. مولر بازیکنی بسیار ارزشمند و روح تیم است. روبرت لواندوفسکی هم یک ماشین گلزنی است که چند سال پیش با رئال مادرید در تماس بود، اما همیشه به او می‌گفتیم در بایرن مونیخ هم می‌توانی قهرمان اروپا شوی.

وی در پایان گفت: لواندوفسکی بهترین مهاجم دنیاست و هالند پس از او، نفر دوم است. بایرن مونیخ دوست دارد لواندوفسکی پس از اتمام قراردادش در ۲۰۲۳ هم در این باشگاه بماند. انتقال ارلینگ هالند به رئال مادرید، فرضیه‌ای است که نمی‌توان ردش کرد. شاید رئال مادرید در تابستان پیش رو، قلکش را برای جذب ام باپه و هالند بشکند.

کد خبر 130442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =