آخرین اخبار

مرگ یکی از شاهدان پرونده فساد نتانیاهو

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از مرگ یکی از شاهدان پرونده فساد نخست وزیر سابق این رژیم در حادثه هوایی خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «حاییم گیرون»، یکی از شاهدان پرونده فساد «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی بر اثر حادثه مشکوک سقوط هواپیما کشته شد.

رسانه‌های عبری زبان امروز سه شنبه اعلام کردند که گیرون و همسرش در حادثه سقوط هواپیمای شخصی حین پرواز به سمت یونان در نزدیکی جزیره ساموس کشته شدند.

به گفته رسانه‌های اسرائیلی، گیرون معاون سابق وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی و از شاهدان پرونده‌های فساد نتانیاهو بود.

شبکه کان اسرائیل گزارش داد که حاییم خود هواپیما را هدایت می‌کرد. این هواپیما عصر دیروز از حیفا بلند شده و هنوز جزئیات و علت حادثه مشخص نیست.

حاییم یکی از 300 شاهدی است که در دادگاه علیه نتانیاهو در پرونده 4000 شهادت داده که مربوط به واگذاری امتیازهایی به شرکت «پیزک» و مالک آن توسط بنیامین نتانیاهو است.

رسانه‌های یونان گزارش دادند که علت حاثه مشخص نیست و ارزیابی‌های اولیه نشان می‌دهد که قبل از اینکه هواپیما به زمین بنشیند، مشکلات فنی داشته است و ارتش یونان گروهی از نیروهایش را برای بررسی حادثه به منطقه اعزام کرده است.

نتانیاهو و همسرش سارا در چند پرونده متهم به دریافت رشوه و سوء استفاده از قدرت شده‌اند. تصدی نخست وزیری توسط او طی بیش از 12 سال باعث شده بود این اتهام‌ها و پرونده‌ها راه به جایی نبرد.

انتهای پیام/

کد خبر 130146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =