آخرین اخبار

بیشترین ارزش معاملات سهام(۲۳شهریور) / کاهش ارزش معاملات به ۶هزار میلیارد با وجود رشد شاخص کل

امروز معامله‌گرها ۱۷۵میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۲.۲درصد از کل سهام سیمان‌ سفید نیریز شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود ۶هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شبندر»، «شتران»، «وبملت» و «فملی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۷۵میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، پالایش نفت بندرعباس پس از معاملاتی به ارزش ۱۶۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت تهران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام توسعه و عمران شهرستان نائین (خعمرا) با رشد ۷۱.۶درصدی پس از بازگشایی قیمت کام سهامداران خود را شیرین کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۵۷۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات حدود ۵۶۸میلیارد تومانی دوم شد و «فرآورده‌های نفتی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۲.۲درصد از کل سهام سیمان‌ سفید نیریز (سنیر) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۱۷.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در پنج سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۷۱نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.06.23

رتبه بندی ارزش معاملات 00.06.23.gif

کد خبر 130129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =