قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۳| قیمت‌ها صعودی شد

قیمت ها امروز در بازار افزایش یافتند، قیمت دلار هم ۳۱۰ تومان بالا رفت و ۲۷,۴۱۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و ده ) تومان نرخ گذاری شد.

آفتاب‌نیوز :

معاملات بازار امروز در حالی پیگیری شد که قیمت ها نسبت به روز گذشته کاهش یافت.

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۱,۷۹۲ (یک هزار و هفتصد و نود و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۰.۷۹ درصدی، از ۱,۱۴۸,۸۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار و هشتصد) تومان به ۱,۱۵۸,۰۰۰ (یک میلیون و یکصد و پنجاه و هشت هزار) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۴۵۰۰۰ تومان افزایش، ۵,۰۲۴,۰۰۰ (پنج میلیون و بیست و چهار هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷,۴۱۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و ده ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۳ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل امروز با افزایش ۰.۳۷ درصدی، از ۲۶,۳۱۳ (بیست و شش هزار و سیصد و سیزده ) تومان به ۲۶,۴۱۱ (بیست و شش هزار و چهارصد و یازده ) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۱.۶۴ درصدی، از ۳۱,۷۵۵ (سی و یک هزار و هفتصد و پنجاه و پنج ) تومان به ۳۲,۲۸۷ (سی و دو هزار و دویست و هشتاد و هفت ) تومان رسید.

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۶۶۱ تومان افزایش، ۳۷,۹۱۳ (سی و هفت هزار و نهصد و سیزده ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۰۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۷,۴۷۲ (هفت هزار و چهارصد و هفتاد و دو ) تومان معامله شد.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه در بازار داخلی هم ۳,۲۴۰ (سه هزار و دویست و چهل ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ دلار کانادا

در بازار امروز دلار کانادا نسبت به روز قبل ، با ۳۶۳ تومان افزایش، ۲۱,۶۱۸ (بیست و یک هزار و ششصد و هجده ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به 11,985,000 (یازده میلیون و نهصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.7 درصدی داشته است.

کد خبر 130096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =