چه کسی می‌خواست تراکتور از آسیا انصراف دهد؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت: فراز کمالوند تمایل داشت تراکتور از حضور در آسیا انصراف دهد.

درحالی که تنها جند روز تا جدال حساس تراکتور ایران با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا فرصت باقی است، خبرهای خوشی از تیم تبریزی به گوش نمی‌رسد و سرمربی این تیم فراز کمالوند هم در آستانه این بازی از سمت خود استعفا داده است.

هم‌چنین در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر انصراف تراکتور از تقابل با حریف عربستانی به گوش می‌رسید ولی در نهایت تبریزی‌ها تصمیم گرفتند تحت هر شرایطی در این بازی به میدان بروند. گویا پیشنها انصراف از سوی فراز کمالوند مطرح شده و سرمربی قرمزهای تبریز با توجه به شرایط تیمش درخواست کرده مقابل النصر به میدان نروند تا کارش را با شکست احتمالی مقابل این تیم آغاز نکند و پس از مخالفت با درخواستش تصمیم گرفته استعفا دهد.

کمالوند به این نکته توجه نکرده بود که انصراف از آسیا جرایم سنگینی برای تراکتور به همراه خواهد داشت و آن‌ها در صورت انصراف هم برای چند سال از حضور در آسیا محروم می‌شدند و هم باید مبلغی را پرداخت می‌کردند که در شرایط فعلی برای تیم تبریزی اتفاق بدی بود.

این شاید آخرین فرصت کمالوند در تراکتور بود و با توجه به استعفای او در این شرایط حساس احتمالا پرونده این سرمربی در تراکتور برای همیشه بسته شود.

258 41

کد خبر 129209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =