طارمی: نبود سردار در بازی اول ما را به مشکل انداخت/ امیدوارم به جام جهانی برویم

ستاره تیم ملی ایران گفت: این که 3 بر صفر بردیم راضی کننده بود و امیدوارم در دیدارهای آینده همین روند را ادامه بدهیم و به جام جهانی صعود کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی طارمی که به عنوان بهترین بازیکن دیدار ایران و عراق انتخاب شد در نشست خبری بعد از پایان مسابقه اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستیم یک سد بزرگ را برای بازی های بعدی از پیش رو برداریم. ما موقعیت های زیادی داشتیم که متاسفانه نشد از آنها استفاده کنیم. همین که 3 بر صفر بردیم راضی کننده بود و امیدوارم در دیدارهای آینده همین روند را ادامه بدهیم و به جام جهانی صعود کنیم.

وی در خصوص اینکه روی هر 2 گل تاثیر داشت و هماهنگی خوبی با آزمون و جهانبخش در جریان بازی داشت گفت: ما سالهای زیادی است که کنار هم بازی می کنیم و شناخت خوبی از هم داریم. ما با هم در بیرون از زمین هم رابطه خیلی خوبی در بیرون از زمین داریم و این موضوع می تواند به تیم ملی کمک کند.

مهاجم تیم ملی در خصوص نبود آزمون در بازی اول برابر سوریه تاکید کرد: سردار یک بازیکنی با کیفیت بالا است و نبود او در بازی اول باعث شد دچار مشکل شویم. بازی اول همیشه خیلی سخت است ولی همین که توانستیم بازی را ببریم کار بزرگی کردیم. آزمون هم در این دیدار توانست توانایی خود را نشان بدهد و خیلی خوب به تیم کمک کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 128861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =