از مسی درخواست پیراهن نکنید مگر با پاسپورت!

ورزش سه نوشت: قوانین سختگیرانه لیونل مسی برای تعویض پیراهن بار دیگر زمانی جلب توجه کرد که این بازیکن درخواست بازیکن ریمس برای دریافت پیراهن ستاره تازه وارد پاری سن ژرمن را رد کرد.

فوق ستاره آرژانتینی در آستانه فصل جدید به شکلی غیرمنتظره از بارسلونا جدا شد و در نهایت با قراردادی هنگفت به پایتخت فرانسه منتقل شد. اولین حضور او در ترکیب این تیم مدتی زمان برد تا او برای بازی با پیراهن پاری سن ژرمن به آمادگی کامل برسد چرا که به دلیل شرایط قراردادش با باشگاه بارسلونا، فرصت حضور در تمرینات آمادگی پیش فصل را از دست داده بود. در نهایت این فرصت در دیدار یکشنبه شب این تیم برابر ریمس دست داد و مسی در جریان پیروزی ۰-۲ تیمش در دقیقه ۶۶ جانشین نیمار شد. کیلیان امباپه هر دو گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند تا آنها با دو امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ فرانسه قرار بگیرند.

از مسی درخواست پیراهن نکنید مگر با پاسپورت!

اما حاشیه پیش آمده برای مسی پس از سوت پایان بازی رخ داد، زمانی که به نظر می‌رسید درخواست فان برخن برای دریافت پیراهنش را رد کرد. این وینگر به سوی او رفت، با او صحبت کرد و حتی ظاهرا به سمت پیراهن مسی نیز رفت اما در نهایت این بازیکن به سوی تونل حرکت کرد. این بازیکن پیش از این در اوایل سال جاری در گفتگو با تلویزیون آرژانتین به این نکته اشاره کرده بود که پیراهنش را تنها با بازیکنان آرژانتینی عضو می‌کند. او به تی وای سی اسپرت گفت:« من درخواستی برای پیراهن نمی‌کنم اما یک بار از زیدان پیراهنش را خواستم. اگر بازیکنی آرژانتینی باشد پیراهنم را با او عوض می‌کنم.»

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 127296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =