اسلحه کشی داور در وسط زمین فوتبال

نشان دادن کارت قرمز به یکی از بازیکنان موجب جنجالی شدن بازی فوتبال و در ادامه اسلحه کشی داور شد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک داور فوتبال در آمریکا به علت کشیدن اسلحه و تیراندازی در جریان مسابقه فوتبال توسط پلیس این کشور دستگیر شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی آمریکا این اتفاق روز ۱۵ آگوست و هنگامی رخ داد که «داوی بازت» یک کارت قرمز را به یکی از بازیکنان نشان داد. پس از این اخراج، این بازیکن به همراه هم تیمی‌هایش به داور بازی حمله ور شدند که در ادامه منجر به اسلحه کشی از سمت داور شد.

داوی با ترک زمین به ماشین خود که در نزدیکی محل برپایی بازی پارک شده بود مراجعه و با آن به زمین بازی بازگشت. او سپس در حالی که اسلحه در دست داشت وارد زمین شد و شروع به تهدید بازیکنان کرد. در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی تهیه شده صحنه‌هایی از این اتفاق جنجالی را به تصویر کشیده شده است.

پس از وقوع این حادثه پلیس به مجموعه ورزش‌های پائولز در اکلاهاما فراخوانده شد تا اوضاع متشنج در آن را آرام کند. در گزارش پلیس آمده است: "داوی پس از حمله بازیکنان اسلحه کشیده و آن را به طرف بازیکنی که کارت قرمز دریافت کرده بود و سایر هم تیمی هایش گرفت. او یک بار اقدام به شلیک نیز کرد."

پلیس این اقدام را اقدامی بسیار خطرناک دانست و اعلام کرد و گفت این اتفاق می‌توانست به فاجعه ختم شود. پلیس ضمن دستگیری و توقیف اسلحه داوی، این اقدام خطرناک او در مقابل تماشاگران از جمله خانواده‌ها و کودکان را بسیار خطرناک توصیف کرده است.

کد خبر 126238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =