دستگیری ۱۱نفر از مخلان نظم و امنیت در عملیات ضربتی پلیس اصفهان

اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۱۱ نفر از هنجارشکنان و عاملان بر هم زننده نظم و امنیت در عملیات ضربتی مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا میرحیدری اظهار داشت: پس از دریافت خبری مبنی بر هنجارشکنی توسط تعدادی افراد و ضرب و شتم اهالی محل بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت

وی افزود: پس از اعزام مأموران به محل مشخص شد این افراد با انجام اعمال هنجار شکنانه برای همسایگان مزاحمت ایجاد کرده‌اند و پس از اینکه آنها را امر به معروف و نهی از منکر کرده بودند، با اهالی محل درگیر شده بودند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه همسایگان توسط این افراد مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند، ادامه داد: مأموران ۱۱ نفر را در این زمینه دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه محل مذکور استیجاری بوده و توسط پلیس پلمب شد، امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و گفت: نیروی انتظامی با مشارکت مردمی و به پشتوانه قوه قضائیه با مخلان نظم و امنیت عمومی و هنجارشکنان جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و هرگز اجازه جولان و سرکشی به این افراد داده نخواهد شد.

کد خبر 125121

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =