آخرین اخبار

تامین دستمزد هنگفت لیونل مسی با ارز دیجیتال

انتقال لیونل مسی به پی اس جی توسط ارز دیجیتال اختصاصی باشگاه فرانسوی مهیا شد تا آنها بتوانند دستمزد این ستاره فرانسوی را تامین کنند.

به گزارش "ورزش سه"، انتقال مسی به پی اس جی در حالی رخ داد که بارسا پس از ماه ها مذاکره برای تمدید نتوانست دستمزد ستاره آرژانتینی را تمدید کند. به این ترتیب مسی در کمتر از یک هفته مقصد جدیدی برای خود پیدا کرد و راهی پاریس شد.

مسی در پاریس سالی 41 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت یعنی هفته ای 563 هزار یورو و ثانیه ای 0.93 یورو اما به نظر می رسد که ارز دیجیتال اختصاصی باشگاه پاریسن ژرمن نیز به پرداخت دستمزد وی کمک خواهد کرد. در حقیقت باشگاه پی اس جی اعلام کرد که توکن هواداری ارز دیجیتال پی اس جی  روانه بازار شده است و هواداران می توانند آن را بخرند. باشگاه پاریسی حالا با حمایت رمز ارز "چیلیز" و در همکاری با وبسایت "سوسیوس" امیدوار است که دستمزد مسی را تامین کند.

با خرید مسی انتظار می رود که ارزش این ارز دیجیتال افزایش پیدا کند.  هوادارانی که این ارز دیجیتال را بخرند می توانند در مسائل مختلف باشگاه پی اس جی نظیر انتخاب بهترین بازیکن فصل نقش داشته باشند. به این ترتیب تیم فرانسوی با این روش می تواند درآمدزایی کند و دستمزد مسی و سایر ستارگان تیمش را تامین کند. هر چقدر خریداران این ارز دیجیتال بیشتر شوند، ارزش آن هم بیشتر می شود.

کد خبر 123798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =