آخرین اخبار

فدراسیون فوتبال در اتفاقی تاریخی، امیر قعه نویی را در کمترین زمان ممکن پس از دیدار تیم‌های استقلال و گهر به کمیته انضباطی احضار کرد.

خبرورزشی: فدراسیون فوتبال برای احضار امیر قلعه نویی، شتاب زده عمل نکرد بلکه مانند یک قطار سریع السیر ظاهر شد و تنها یک ساعت و اندی پس از مصاحبه زنده قلعه نویی با شبکه ۳، این مربی به کمیته انضباطی دعوت شد.

اینکه بابت انتقاد از وضعیت داوری‌ها و شرایط فوتبال ایران، فدراسیون از خود خساست به خرج نمی‌دهد و قلعه نویی را در کمترین زمان ممکن به کمیته انضباطی احضار می‌کند نشانه سرعت عمل امور در این ارگان اجرایی است اما آیا فدراسیون در همه موارد این گونه عمل می‌کند؟

اگر چنین است پس چرا پرونده بازی جنجالی سایپا و پیکان مدت‌ها خاک خورد و با وجود اعلام رای کمیته انضباطی، کمیته استیناف برای صدور نهایی این قدر زمان را تلف کرد؟ چرا در سایر پرونده‌ها شاهد این واکنش‌های سریع و آنی نیستیم؟

در این که انتقادها به مربیان تیم‌های لیگ برتری بابت شدت اعتراض‌ها به داوران وارد است تردیدی نیست اما اهالی فوتبال ایران متفقا اعتقاد دارند در داوری‌ها دچار ضعف شده ایم و به همین دلیل پس از مهاجرت علیرضا فغانی به استرالیا، فدراسیون برای دربی حذفی تهران به داورانی که اینجا سوت می‌زنند اعتماد نکرد و دست به دامن فغانی شد.

آیا فدراسیون فوتبال برای بهبود وضعیت داوری، همانند احضار قلعه نویی به کمیته انضباطی، قطار سریع السیر خود را به حرکت در خواهد آورد؟ آیا در پرونده‌های دیگر شاهد و ناظر همین عملکرد سریع و بدون فوت وقت فدراسیون در آینده نیز خواهیم بود؟

کد خبر 122472

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =