انتخاب شهردار تهران به جلسه هفته آینده شورا موکول شد / چمران: فکر نمی‎کنم انتخاب زاکانی تغییر کند

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مطالعات و کارها در خصوص انتخاب شهردار انجام شده است افزود: در جلسه قانونی بعدی در هفته آینده این موضوع رای‌گیری و تصویب خواهد شد. در این حال، مهدی چمران در حاشیه جلسه شورا گفت: در مورد انتخاب شهردار تهران رای‎گیری استمزاجی صورت گرفته و فکر نمی‎کنم انتخاب آقای زاکانی در جلسه رسمی شورا تغییر کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مطالعات و کارها در خصوص انتخاب شهردار انجام شده است افزود: در جلسه قانونی بعدی در هفته آینده این موضوع رای‌گیری و تصویب خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در حاشیه برگزاری مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز انتخابات هیات رئیسه شورا بعد از مراسم تحلیف برگزار شد و به این ترتیب رئیس، نایب رئیس و دو منشی شورا با رای اعضاء مشخص شدند.

وی افزود: در خصوص انتخاب سخنگو با توجه به اینکه قبلا این موضوع را بررسی نکرده‌ایم، مقرر شد که انتخاب سخنگو به جلسه بعدی موکول شود. همچنین در مورد انتخاب خزانه‌دار هم با توجه به اینکه این موضوع در قانون نیست، باید در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم.

رئیس شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار تهران نیز گفت: برای انتخاب شهردار مطالعات و کارهای خود را کرده‌ایم و در جلسه قانونی بعدی این کار انجام خواهد شد. باید این موضوع رای‌گیری و تصویب شود.

به گزارش «انتخاب»، در این حال، مهدی چمران، رییس شورای شهر ششم در حاشیه جلسه شورا گفت: در مورد انتخاب شهردار تهران رای‎گیری استمزاجی صورت گرفته و فکر نمی‎کنم انتخاب آقای زاکانی در جلسه رسمی شورا تغییر کند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 122457

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =