عکس و فیلم‌های واتس اپ با یکبار بازدید غیب می‌شوند

امروز، واتس اپ، یک ویژگی ناپدید کننده جدید برای عکس‌ها و فیلم‌ها ارائه داد. کاربران می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های با قابلیت «مشاهده یکبار» را از طریق این برنامه پیام رسانی ارسال کنند و گیرنده فقط یک بار آن را مشاهده می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

امروز، واتس اپ،   یک ویژگی ناپدید کننده جدید برای عکس‌ها و فیلم‌ها ارائه داد. کاربران می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های با قابلیت «مشاهده یکبار» را از طریق این برنامه پیام رسانی ارسال کنند و گیرنده فقط یک بار آن را مشاهده می‌کند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از جی‌ای ام آرنا، واتس اپ عکس و فیلم‌هایی با قابلیت "مشاهده یک بار" دریافت می‌کند.

این ویژگی در واقع در اواخر ژوئن (اوایل تیر ماه) در حال آزمایش بود. نحوه عملکرد این گزینه بسیار شبیه به اینستاگرام است. گیرنده برای مشاهده تصویر یا فیلم باید روی دکمه "عکس" یا "ویدئو" ضربه بزند. پس از بسته شدن، دیگر ویدیو یا تصویر قابل دسترسی نخواهد بود.

سایت اینگجت خاطر نشان می‌کند که مقاله راهنمای ویژگی جدید هشدار می‌دهد که گیرندگان هنوز می‌توانند هنگام باز کردن عکس یا ویدیوی View Once عکس‌های صفحه را بگیرند (اسکرین شات) یا صفحه  را ضبط کنند. علاوه بر این، واتس اپ هنگام ارسال تصویر یا ضبط تصویر، به فرستنده اطلاع نمی‌دهد.

با اضافه شدن ویژگی جدید امنیتی، حتی اگر از آن اسکرین شات بگیرید فقط صفحه سیاه خواهید داشت. برخی از برنامه‌های دیگر می‌توانند این کار را انجام دهند. مشاهده یک بار مصرف احتمالاً باید با یک تایمر نیز تنظیم شود و فقط چند ثانیه وقت دارید آن را نگاه کنید.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 122323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =