آخرین اخبار

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
تفاوت بین مرد هوسران و مرد عاشق

تشخیص عشق و هوس و شناخت عشق واقعی در یک نگاه شاید به نظر مشکل و غیر ممکن باشد اما باید بدانید که برخی حرکات و نگاهها نشانه هایی واضح برای تشخیص عشق و هوس هستند.

تفاوت های عشق و هوس

عشق با بدبینی و سوء ظن همراه نیست. عشق یک اعتماد است. پس از شناخت رفتار، گفتار و احساسات معشوق، و به جهت یک آگاهی عمیق به وجود می آید. لذا ابتدا اعتماد به وجود می آید و بعد عشق منعقد می شود.عشق عمیق است و غیرقابل توصیف و تمایلی تمام ناشدنی به سمت معشوق است تا جایی که می توان آن را از دوست داشتن متمایز کرد. برای عاشق حالت ها و لذت های خودش مهم نیست بلکه تنها به دنبال تامین خواست معشوق است.

ولی هوس احساسی است که خیلی از اوقات در نگاه اول با عشق اشتباه گرفته می شود در حالی که تنها یک احساس ناگهانی و زودگذر نسبت به کسی است که شاید فرد او را به خوبی نشناسد. این احساس با عشق اشتباه گرفته می شود چراکه به شدت فرد را جذب می کند در حالی که محور آن چیزی جز لذت نیست.

مردان هوسران

او همیشه شما را در مورد ازدواج حیران می گذارد!

این یکی از نشانه های روشن است که نشان می دهد مردی که با او در رابطه هستید، دنبال عشق واقعی است یا این که هوسران است. کسی که واقعا شما را دوست داشته باشید به روشنی در مورد قصد و هدفش از رابطه با شما و دیدگاهش نسبت به ازدواج صحبت می کند. اما مردی که هوسران باشد، هیچ گاه پاسخ روشن و صریحی به شما راجع به ازدواج نمی دهد و همواره شما را حیران نگه می دارد.

به دوستت دارم هایش نمی توان اعتماد کرد!

مردی که واقعا شما را دوست دارد می گوید “من عاشق تو هستم” زیرا او واقعا احساس می کند شما را دوست دارد و می خواهد این را به شما بفهماند. اما مردی که فقط دنبال هوسرانی است، زمان هایی که می خواهد عذرخواهی کند یا درخواست رابطه جنسی از شما داشته باشد، می گوید عاشقت هستم.

تصویر

این فرد از لحاظ احساسی در دسترس شما نیست!

عشق چیزی است که قلب ها را به هم متصل می کند. عشق شما می تواند حال او را بهتر کند حتی زمانی که نزدیک او نباشید. کسی که عاشق شما باشد از لحاظ احساسی همیشه در دسترس شما خواهد بود در حالی که مرد هوسران برایش فرقی نمی کند شما چه احساسی دارید. چه نزدیک به شما باشد چه نباشد!

دوستان و خانواده شما برای او مهم نیست

مردی که در جستجوی عشق در شماست، واقعا علاقمند به دانستن در مورد افرادی است که بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهند. مانند خانواده و دوستان. او ممکن است علاقه مند به دانستن بیشتر راجع به آن ها باشد و یا حتی بخواهد آن ها را ملاقات کند. اما مرد هوسران علاقه ای به دانستن راجع به افراد نزدیک شما ندارد.

او اغلب شما را تهدید به ترک می کند

اگر با چنین فردی دچار اختلاف و دعوا شوید، شما را به ترک کردن تهدید می کند. اما کسی که عاشق شما باشد، به دنبال این است که اختلافات را حل کرده و شرایط را درست کند و فرقی ندارد که چه کسی اول دعوا را شروع کرده باشد.

تصویر

او انتظار دارد که برای او لباس بپوشید

کسی که عاشق شما باشد، شما را حتی با لباسی که چندان زیبا هم نباشد دوست دارد. او شما را حتی با موهای به هم ریخته دوست دارد و لباس های شما تاثیر چندانی روی او نمی گذارد. اما مرد هوسران دنبال این است که همیشه پیش او با ظاهری فوق العاده حاضر شوید و این که برای او لباس بپوشید.

حتی ممکن است او از شما بخواهد که همراه دوستانش لباس های آنچنانی بپوشید تا بتواند به این راجع به این که نامزد جذابی دارد به آن ها فخر بفروشد.

او همیشه راجع به وزن شما اظهار نظر خواهد کرد

مردی که هوسران باشد، بدن را به عنوان مهمترین عنصر هر ارتباطی می بیند و لذا همواره راجع به وزن و ظاهر شما نظر خواهد داد. اما کسی که عاشق شما باشد، درک می کند که شرایط بدن متغیر است و همیشه نمی تواند بهترین فرم را داشته باشد.

او می خواهد شما راجع به رنگ پوست و فرم بدنتان اعتماد به نفس داشته باشید و مشکلی با آن نداشته باشید. اما در عین حال به دنبال این است که بدن متناسبی داشته باشید و رویه زندگی سالم را در پیش بگیرید.

تصویر

خواسته ها و نظر شما به او مهم نیست

هر کس نظر خود را دارد و دوست دارد آن را با عزیزان خود به اشتراک بگذارد. اما برای مرد هوسران این موارد اهمیتی ندارد. به علاوه، خواسته های شما برای او مهم نیست. اما مردی که شما را دوست دارد نظرات شما را جویا می شود و تلاش می کند به پاسخی برسید که هردو را خوشحال نماید.

ایده او در ملاقات ها فقط مسائل جنسی است!

کسی که واقعا شما را دوست داشته باشد در قرار ملاقات ها هرکاری که از دستش برآید انجام می دهد که شما عاشق او شوید. او با شما بسان یک شاهزاده رفتار خواهد کرد چرا که می خواهد جهانی را که شایسته آن هستید به شما هدیه دهد.

اما فردی که هوسران باشد، با این جزئیات با شما رفتار نخواهد کرد و مسائلی را مطرح می کند که به انتهای همه آن ها به لذت های جنسی ختم می شود.

او به کارهای روزانه اهمیت نمی دهد

هنگامی که بحث پخت و پز، تمیز کردن و یا داشتن یک طرح زندگی، وسط می آید، مرد هوسران باشد، اصلا به این ها اهمیتی نمی دهد و به شما در انجام آن ها کمکی نخواهد کرد.

اما مردی که شما را دوست داشته باشد حتی در کوچکترین کارها هم ممکن است به شما کمک کند. همچنین برای آینده ممکن است پولی را ذخیره کند تا برای زندگی با شما برنامه ای داشته باشد.

تصویر

مردان عاشق

1. او با دقت و صمیمی به شما گوش میدهد

به طور کلی زنان شنوندگان بهتری از مردان هستند به راستی که مردان مهارت های شنیداری وحشتناکی دارند عجیب است که مردان همیشه مشتاقانه روی موضوعات جذاب و موردعلاقه شان تمرکز میکنند بنابراین زمانی که یک مرد نه تنها به شما گوش میدهد,بلکه به طور فعال و مشتاقانه به شماپاسخ میدهد, شما میتوانید مطمئن باشید که او به شما دلباخته است و عاشق شماست

که این توانایی ,گوش دادن فعال نام دارد.

2.او نمیترسد که برای شما فداکاری کند

انجام فداکاری شخصی برای کسی که دوستش داریم راحت تر است در حقیقت, مردان عاشق، زمانی که فکر می کنند زنشان ناراحت است احساس ناراحتی شدیدی میکنند. به خصوص اگر چیزی باشد که بتوانند درباره آن کاری انجام دهند به این ترتیب فداکاری کردن برای خوشحالی شما یک راه برای اثبات عشق مرد به شما است ؛ اوهمیشه شمارا یک اولویت قرار میدهد.حتی اگر به معنی تغییربرنامه هایش و یا خارج شدن از محدوده راحتی اش باشد.

تصویر

3. او ضعف خود را به شما نشان میدهد

ما در نشان دادن هررفتاری که دیگران متوجه ضعفمان شوند محتاط هستیم ؛ محتاط هستیم اگرچه در عشق عمیق کاملا این نگرش ناپدید می شود و به کناری می افتد ولی ما اهمیتی به ان نمی دهیم اگر ما عاشق باشیم, احساس راحتی بیشتری میکنیم و با آسیب پذیری بیشتری رو به رو میشویم.

4. او دوست دارد بداند شما درروزهای سخت چگونه اید؟؟؟

به یاد داشته باشید که در روز های اول چقدر تلاش کردید که بهترین وجه خودتان را نشان دهید.البته که همه ما میخواهیم زمانی که با یک شخص ملاقات میکنیم فوق العاده به نظر برسیم. پس یک رابطه واقعی زمانی وجود خواهد داشت که ، زمان بیشتری در کنار یکدیگر سپری میکنیم,سطوح راحتی ایجاد میشود و نیازمان به میزان قابل توجهی کاهش میابد. ماآزادیم که با پیژامه بگردیم, پیراهنمان را لکه دار کنیم و ژل زدن به موها را فراموش کنیم. وقتی مردان کسی را درست دارند زیبایی زنان در موقعیت ها برایشان بی اهمیت میشود.

5. او به شما افتخار میکند و از نشان دادن آن ترسی ندارد

در عشق,مردان واقعی ازاینکه به شما افتخار میکنند خجالت نمیکشند ؛ اینکه شما یک مادر فوق العاده و سخت کوش هستید یا به هدف خود رسیده اید. شما میتوانید مطمئن باشید که تلاش شما بی توجه نبوده است در حقیقت کارهای سختی که انجام میدهید تحسین برانگیز است و برای مردان اهمیت زیادی دارد.

تصویر

6. او برای شما و به خاطر شما میجنگد

مسئله ای که مکرر شاهد هستیم و یک مرد عاشق برای حفاظت از حریم و حقوق همسرش به واسطه ی آن با دیگران وارد جنگ می شود .

7. او با شما میجنگد

این یک چیز واضح است دعوا کردن ما همراه با توهین و بی احترامی نیست و به گونه ای تظاهر کردن است قطعا به طور فیزیکی با شما بحث نمیکنیم ؛ گفتم اگر یک مرد شما را دوست دارد در روابطش سرمایه گذاری میکند او برای اینکه شما را از دست ندهد با شما میجنگد حتی اگر به این معنی باشد که بازنی که دوستش دارد بجنگد چرا؟ چون میترسند ، می ترسند که شما را از دست بدهند. شما را دوست دارد و کوچک ترین تهدید برای آنها, مانند ضربه مهلکی است؛ اگر مردان به این دلیل با شما بجنگند، میخواهند که تعهدشان را به شما ثابت کنند پس حتی جنگیندنشان هم از دوست داشتن زیادی می باشد.

تصویر

8. او با خانواده و دوستان شما با احترام رفتار میکند

اگر آنها بدانند که کسی برای شما مهم است به طور پیش فرض برای آنها هم مهم می شود دلیل آن ساده است:خانواده و دوستان شما را گرامی میدارند، زیرا آخرین چیزی که میخواهند، آسیب رساندن به احساسات شماست .درحالی که ممکن است یکی از اعضای خانواده تان را دوست نداشته باشند ، یا اگر یکی از دوستان شما گربه صفت باشد آن را نادیده بگیرند، تنها به این دلیل که برای شما مهم هستند و هر چیزی که برای شما مهم است، برای آنها هم مهم میباشد.

کد خبر 122299

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =