نقشه جدید سعودی ها علیه استقلال/ آنالیزورهای اروپایی هم آمدند!

الهلال عربستان قصد دارد علاوه بر آنالیزور های کنونی، از یک تیم آنالیز اروپایی دیگر نیز برای تجزیه و تحلیل تدابیر تاکتیکی رقبای داخلی و بین‌المللی خود استفاده کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، الهلال عربستان برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تدارک بسیار وسیع و حسابی سر کیسه را شل کرده است. همان طور که قبلاً نوشته بودیم، نماینده عربستان برای برپایی اردوی پیش فصل راهی اروپا شده و قصد دارد علاوه بر آنالیزور های کنونی، از یک تیم آنالیز اروپایی دیگر نیز برای تجزیه و تحلیل تدابیر تاکتیکی رقبای داخلی و بین‌المللی خود استفاده کند.

یک تیم ۳ نفره که ظاهراً همه اعضای آن هلندی هستند. براساس خبرهای رسیده، این تیم از روز بیستم مرداد همکاری خود را با باشگاه الهلال آغاز خواهد کرد و ناگفته پیداست که مهمترین مأموریت آنها تا پیش از آغاز فصل پاییز، آنالیز شرایط تاکتیکی استقلال ایران به عنوان اولین حریف خارجی الهلال عربستان خواهد بود .

استقلال روز بیست‌ودوم شهریور ماه در دوبی به مصاف الهلال می‌رود. دیداری که در مرحله یک هشتم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود و با وجود هزینه‌های گزاف حریف عربستانی، بدون شک نماینده کشورمان در صورت حفظ بازیکنان کنونی و ساختار فنی مطلوبی که هم‌اکنون از آن برخوردار است، توانایی شکست دادن آبی‌پوشان سعودی را دارد.

کد خبر 120724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =